Wpis z mikrobloga

A co jeśli to ON podpalił most w Wawie?

#pawelbosky #pytanie #kiciochpyta #ciekawostki #warszawa #luzneprzemyslenia #most

Wg informacji w materiale:
1. Pierwszy wezwał strażaków
2. Niby coś widział, dwóch mężczyzn, znosili jakieś gałęzie i oczywiście "pili a-----l"
3. Łazi wszędzie z kamerą nagrywając każde pierdnięcia ale jakimś cudem owych podpalaczy których widział, nawet z daleka nie nagrał?
4. Był w kontakcie z kolegą, co łazi po drugiej stronie Wisły? WTF?
5. Opis na yt tez taki hmm zastanawiający
6. Sa wszystkie punkty.

Wspomniany materiał na jego kanale, gdzie występuje jako świadek, 23 sekunda
PierogiRuskie - A co jeśli to ON podpalił most w Wawie?

#pawelbosky #pytanie #kici...
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech ktoś ładnie i wiarygodnie napisze o podejrzeniach Wykop CSI do mediów. Jestem pewien, że uznają temat za godny opublikowania.
  • Odpowiedz
wkręcanie gościa w chorobę psychiczną i jakieś insynuowanie, że podpalił most tylko dlatego, że nie jest się w stanie przyznać do bycia mentalnym sebą z bólem d--y o hehe picie w plenerku


stay classy, wykop
  • Odpowiedz
@PierogiRuskie: Wiosna powoli zaczęła wkraczać do naszego kraju, a z nią zaczęły pojawiać się "psiebiśniegi" leżące na niektórych z warszawskich ulic. Najwyraźniej ten Pan postanowił wziąć z nich przykład i tak jak one coraz częściej są widoczne na chodnikach, tak Pan jest coraz bardziej widoczny w "internecie" i w mediach. A szkoda.
  • Odpowiedz
@PierogiRuskie: Niezwykle podobny zespół psychopatologiczny opisywany jest w literaturze jako paranoja (obłęd), w międzynarodowej klasyfikacji ICD-10 jako 'uporczywe zaburzenia urojeniowe', Zbliżony charakter zaburzeń osobowości charakteryzuje osobowość paranoiczna, można poczytać.
  • Odpowiedz
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Pawła Bosky'ego, okazało się, że chłopak popełnił s---------o. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem
  • Odpowiedz