Wpis z mikrobloga

A co jeśli to ON podpalił most w Wawie?

#pawelbosky #pytanie #kiciochpyta #ciekawostki #warszawa #luzneprzemyslenia #most

Wg informacji w materiale:
1. Pierwszy wezwał strażaków
2. Niby coś widział, dwóch mężczyzn, znosili jakieś gałęzie i oczywiście "pili alkohol"
3. Łazi wszędzie z kamerą nagrywając każde pierdnięcia ale jakimś cudem owych podpalaczy których widział, nawet z daleka nie nagrał?
4. Był w kontakcie z kolegą, co łazi po drugiej stronie Wisły? WTF?
5. Opis na yt tez taki hmm zastanawiający
6. Sa wszystkie punkty.

Wspomniany materiał na jego kanale, gdzie występuje jako świadek, 23 sekunda
PierogiRuskie - A co jeśli to ON podpalił most w Wawie?

#pawelbosky #pytanie #kici...
  • 123
  • Odpowiedz
@Ragnarokk:

Serio myślisz, że oni sami są głupsi od wypoku i nie wpadli na taką możliwość?

Słuchając od czasu do czasu ich wypowiedzi jestem przekonany że większość ludzi znalazła się w tych instytucjach z czystego przypadku lub dzięki koligacjom rodzinnym.
  • Odpowiedz
Serio myślisz, że oni sami są głupsi od wypoku i nie wpadli na taką możliwość?


@Ragnarokk: Myślę, że serio bywają. Słyszałeś o wielkiej ucieczce Chady z więzienia?
  • Odpowiedz
@darco3: Most pewnie jest monitorowany. Slabo to slabo, ale kamerki pewnie są. Może któryś śledczy się pofatyguje i sprawdzi czy aby faktycznie to kolega łaził po drugiej stronie Wisły,15-30 min przed zdarzeniem. I czy przypadkiem ktoś z dwoma młodymi psami nie wracał na bulwary. Tak tylko by wykluczyć hipotezę.
  • Odpowiedz
@PierogiRuskie: Ten typ przypomina gości którzy chcieli zostać strażakami ale ze względu własnego #!$%@? nie zostali nimi i podpalają trawy i później są pierwsi na miejscu. Ten chciał być detektywem :D
  • Odpowiedz
U mnie w mieście jest koleś co zachowuje się podobnie z tym że nie biega z kamerą i tego nie uwiecznia. Był już z nim akcja że podpalał kosze na śmiecie i wzywał straż i sam też gasił
  • Odpowiedz
@PierogiRuskie: ten idiota chciał być nawet detektywem licencjonowanym, ale dostal negatywna odpowiedz od policji :D Głupi nie jest, ma firmę, program do tłumaczenia napisał, jakąś szkółkę tańca prowadzi.. Ma po prostu za duzo wolnego bo firma sama na siebie zarabia.. Wkurza go to, ze ludzi piją i tyle..
  • Odpowiedz