Wpis z mikrobloga

@p-skr: o dziwo tylko uda od zjeżdżania liściem(na razie niewiele więcej udało mi się opanować)
@flager: właśnie tam: górny odcinek łagodnie niebieski, dół stromo czerwony
@mjkl: tak zrobię pewnie właśnie przez to ustawienie miałam problem z używaniem przedniej krawędzi
@laleczkaZsaskiej: nom. przy skrecaniu szurasz butami po sniegu. poluzuj troche sruby w insertach, wsadz buta w wiazanie i ustaw tak aby ani palce ani piety nie wylazily poza obrys deski. wyjmij buta dokrec sruby & drugie wiazanie analogicznie.
wogole na zdjeciu widze, ze masz chyba za male wiazania w stosunku do rozmiaru buta albo dziwnie lyche/paski poustawiane. sprobuj tez poluzowac przednie paski, jesli mozliwe & zapinaj je tak aby lapac buta
@mjkl: pięty nie wyłażą, za to palce jak widać... a wiązania są starego typu, widoczne na zdjęciu ustawienie przednich pasków daje mi największe uczucie 'jedności' z deską(troszkę bliżej/dalej palców i czuję luzy). sprzęt został u paska, ale może go uproszę, żeby mi zrobił to co opisałeś (ʘʘ) mam jeszcze pytanie: czy ustawienie lekkiej kaczki może być przeszkodą w nauce, czy raczej ją ułatwia?
@laleczkaZsaskiej: paski mozesz zawsze wyregulowac po tej stronie gdzie masz pompke no ale jesli to olodskulowe wiazania to pewnie nie. co do ustawienia katow - to kwestia tylko i wylacznie wygody + indywidualnych upodoban. wiekszosc jezdzi -12/12 albo -15/15 ale i 0/0 czy -3/3 tak jak ty zdaje sie masz jest ok. generalnie mniejszy kat mniej meczy stopy + lydki i wewnetrzne strony ud jesli nie jezdzisz za duzo albo jezdzisz