Wpis z mikrobloga

Chwalę się moim ace z #csgo dzisiaj 5 headshotów w tym 3 jumpshoty ze scouta, jednakże nie byłbym sobą gdybym przy chwaleniu się nie zrobił małego #rozdajo więc teraz coś dla wielbicieli M4A4 która prezentuje się tak (wśród plusujących rozlosuję):

http://i.imgur.com/ii8NCJK.png

A sam filmik tutaj, bez zbędnych efektów czyste 40 sekund skilla (narazie tylko 480p Youtube jeszcze przetwarza ( ͡° ʖ̯ ͡°)):


A no i wołam @diversion876 bo się ostatnio śmiał ze mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
s.....3 - Chwalę się moim ace z #csgo dzisiaj 5 headshotów w tym 3 jumpshoty ze scout...
  • 30
@skk1993: Aha i lojalnie uprzedzam, że jak ktoś się znalazł na mojej czarnej liście to nie bez powodu i nawet jak zostanie wylosowany to wygra osoba z 2 miejsca, jednakże na mojej liście jest około 5 osób więc spokojnie i każda z nich została o tym uprzedzona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bbackbone: Siedziałem trochę w szeryfie później kałachy najdłużej 2 kałachy (z parę miesięcy), później zacząłem grać z kumplami ze studiów, zaczynali w silverze dociągnąłem ich do gold nova. Niestety kosztem mojej rangi ( ͡° ʖ̯ ͡°), ale zajebiście mi się gra bo co mecz jest +30 fragów i średnia punktów to 80+. Przy czym zawsze jest zabawa. Tak czy inaczej dzięki za dobre słowo cumplu (