Wpis z mikrobloga

#drukarki #drukarka #urzadzeniewielofunkcyjne #kupujzwykopem #drukujzwykopem #pytanie #sprzetkomputerowy

Mircy, szukam urządzenia wielofunkcyjnego do domu. Chcę głównie skanować dokumenty i notatki do maili / wrzucania w chmurę i drukowanie czarno-białe. Dobrze byłoby gdyby urządzenie wyposażone było w wifi - używam laptopa. Zależy mi na tym, żeby tonery były w miarę tanie - 60-70 zł za czb + kolor to maksimum, który chciałbym płacić za oryginalne tonery. Na sani urządzenie chcę wydać jakieś 300-350 zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pierwsze co mi się rzuciło w oczy to HP Deskjet Ink Advantage 3545.
Samsung SL-M2625 ma złącze sieciowe, ale nie mogę znaleźć czy obsługuje wifi
Brother DCP J 132 W chyba najczęściej powtarzający się producent.

Co o tych urządzeniach sądzicie? Któreś jest warte uwagi? haalp
  • 11
  • Odpowiedz
@woyteczek: Całe życie korzystałem z urządzeń HP. Pół roku temu kupiłem urządzenie wielofunkcyjne Brother i już zostanę z tą firmą. Więc polecam Brother()
  • Odpowiedz
  • 1
J315W. Moim zdaniem lepiej wziąć z WiFi. Jaka to wygoda przekonasz się w trakcie eksploatacji. A konfiguracja jest śmiesznie prosta. Urządzenia są chyba trochę droższe od innych marek ale już przy 1 wymianie tuszy zwraca się dopłata.
  • Odpowiedz
  • 0
@woyteczek: Ok już się poprawiam. zdaje się że są podobne do siebie. Tusze te same lc985. Są 4 osobne: czarny żółty niebieski czerwony. Każdy wymienisz jak się wyczerpie bez konieczności wymiany wszystkich. Zamienniki bardzo tanie. Co do samego Urządzenia to różnica na pewno w wyświetlaczu. Moja ma kolorowy kilku liniowy. Co do konkretów to odsyłam do Google. Hmm jeszcze jedna zaleta mi się przypomniała a mianowicie kartki pspieru wkładasz do
  • Odpowiedz