Wpis z mikrobloga

Witam mircy.

Ostatnio trochę ćwiczę robienie editow i montaży z akcji z cs-a. Wstawiałem dwa nowe filmiki, były to takie małe akcje ale szukam czegoś długiego i wymagającego. Czegoś przy czym mogę posiedzieć z dwa tygodnie czy miesiąc i się pochwalić "tak, ja to zrobiłem, patrz jakie fajne".

Dlatego otwieram "rekrutację" do pierwszej edycji montażu akcji zrobionej przez użytkowników naszej społeczości - Mirko :D.
Mam zamiar zebrać najlepsze akcje 10-30 użytkowników mniej więcej z każdego przedziału rangowego i zrobić z tego taki montaż. W każdej z akcji będzie podany nick na wykopie, ranga oraz dodatkowe info (jakiś cytat mały czy coś co ktoś będzie chciał xD). Akcje będą się zaczynały od najniższych rang po (mam nadzieję) akcje użytkowników będących w Global Elite.

Tworzenie tego trochę mi zajmie, bo zastanawiam się nad przejściem do Adobe After Effects'a, ale nad tym się jeszcze zastanowie.

WZÓR ZGŁOSZENIOWY:

Link do demka:
Opis akcji (np. 1v5 awp ace) oraz numer rundy, w której się dzieje akcja:
Nick na wykopie:
Ranga (pls podawajcie prawdziwą :l):
Cytat czy jakieś dodatkowe info dla picu przy akcji (opcjonalne):

Do skopiowania.
Link do demka:
Opis akcji i czas:
Nick na wykopie:
Ranga:
Cytat/dodatkowe info:

Link do demka możecie znaleźć wchodząc w "Twoje Mecze" -> następnie pobierz demko -> w pobranych PPM na demko -> "kopiuj link". Ten link należy mi wysłać.

Mniej więcej mam zamiar zebrać z 15 do 30 demek a następnie zrobić z niej montaż.
Jest to dla mnie swego rodzaju trening i nauka tworzenia montaży :p.

Wzór i demka proszę przysyłać na PW.
Kiedy przejrzę większość demek i uznam, że jakieś są wypasione i fajne oraz znajdą się w filmie dam znać na mirko i zawołam te osoby :).

Szukam głównie fajnych/dobrych czy śmiesznych akcji.
#csgo #csgohero #csgodemo
  • 11