Wpis z mikrobloga

Chciałabym żeby stres nie istniał. Wiem, że MUSZĘ wyjść z domu. Ktoś na mnie czeka, ktoś czegoś ode mnie oczekuje. Wstaję 6 godzin wcześniej żeby na pewno się nie spóźnić. 6.15 - jestem gotowa. Wtedy za gardło ściska mnie ten pieprzony stres i nie puszcza. Chcę wyjść do ludzi, socjalizować się, uczyć nowych rzeczy. ALE NIE, BO PO CO - powie stresik. I nie potrafię. Nie potrafię ruszyć dupy choćbym nie wiem jak chciała. Zamykam się w klatce, ryczę i nie wychodzę, bo nie potrafię. Nie dopuszczam nikogo do siebie. Znowu zawiodę wszystkich dookoła. Zajebiście trudno żyć z taką świadomością.

#oswiadczenie #feels #gorzkiezale #chad #fobiaspoleczna
  • 21
  • Odpowiedz
@ArktycznaMalpa: Nie.

@pawlos10rs: Zawiodę rodziców, babcię, nauczycieli, znajomych, lekarza. Wszyscy mnie proszą żebym wychodziła, ale ja NIE POTRAFIĘ dla mnie to jak wejście na szczyt Mount Everest mając kondycję osoby która po wspięciu się po schodach ma zadyszkę.

@Krawwo: Wychodzę, ale bardzo mało. Praktycznie nigdy.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Skoro nie chcesz wychodzić to może niech ktoś przyjdzie do Ciebie( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie będziesz musiała wychodzić a reszta opcji będzie załatwiona :D Wilk syty i owca cała.
  • Odpowiedz
@Amdzej: Ja, ludzie którzy na mnie patrzą.
Do szkoły, muszę się uczyć.

@pawlos10rs: Próbowałam to tak załatwić, ale oczywiście jak zwykle wszyscy wszystko żeby mnie udupić.

@Krawwo: Od 11 lat się stresuję. Od 4 przestaję wychodzić.
  • Odpowiedz
@Twinkle:

Próbowałam to tak załatwić, ale oczywiście jak zwykle wszyscy wszystko żeby mnie udupić.


nie wszyscy wszystko tylko to wszystko twoja wina. deal with it.

poza tym polecam nie karmić
  • Odpowiedz
@Twinkle: Stres powstaję kiedy ktoś na ciebie spojrzy czy raczej gdy jest potrzeba interakcji z innymi ludzikami?
Ale do szkoły chodzisz? (regularnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Co masz na myśli że wszyscy wszystko żeby cię udupić?
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: To moja wina, że miałam psychiatrę, który nie potrafił mnie leczyć i z roku na rok #!$%@?ł mi psychikę, a na koniec ŁASKAWIE załatwił szkołę (nie taką jak powinnam mieć)?

@Amdzej: Nie chodzę regularnie. Na przykład jak jadę autobusem i czytam książkę to mam wrażenie, że WSZYSCY dookoła na mnie patrzą, a jak się rozejrzę to każdy jest w swojej codzienności.

@Krawwo: Leczę się psychiatrycznie.

@math1982: Efevelon
  • Odpowiedz
Efevelon 150 mg


@Twinkle: to to samo co Alventa, kiedyś brałem, nie pomogło, spytaj swojego lekarza o Coaxil, dla mnie bomba, od roku już nie biorę, jest w miarę dopsz...( ͡° ͜ʖ ͡°) Jedyny szkopuł, że trzeba brać 3x dziennie po tabletce, ale naprawdę warto, nowa jakość życia.
  • Odpowiedz
@math1982: Mam zbyt duże zróżnicowanie chorób. Do CHAD, fobii społecznej i kilku innych ciężko dobrać leki. BARDZO ciężko. A 3 lata musiałam leczyć się u #!$%@?, który leczył mnie... 20-tka fluoksetyny.
Coaxil z tego co wiem dostawałam w szpitalu po "s".
  • Odpowiedz
@Twinkle: ja ak się nad czymś waham to od razu przypominam sobie o stresie i wtedy na złość mu zwalczam wątpliwości - warto( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz