Wpis z mikrobloga

Mirki pomóżcie, pare spraw. Jaką mysz do 100zł aktualnie najlepiej wybrać?
Jaka podkładka, bo aktualna jest strasznie wyśmigana i dodam, że ręka mi sie dosyć poci podczas grania. + warunek że musi być dość szeroka
Oraz jaki mikrofon na usb(tak, na usb) w sensownej półce cenowej(popsuł mi się port).

Uprzedzając potencjalne osoby to potrafię korzystać z google, ale jest nadal tyle wyboru że nie moge się do końca zdecydować, a będę używać tego sprzętu przez lata.
Do tej pory używałem myszki jak na zdjęciu, ale odkąd powróciłem do grania to zauważyłem że szwankuje(albo podkładke tak wyśmigałem, w każdym razie uznałem że można by się w coś nowego zaopatrzyć i mieć więcej sprzętu niż talentu).
#csgo #gry #kiciochpyta
Pobierz robin135 - Mirki pomóżcie, pare spraw. Jaką mysz do 100zł aktualnie najlepiej wybrać?...
źródło: comment_3dOnPUSTacqEDI5Ifg77FtO4vH0MZktC.jpg
  • 15
@Papasanbaba: hmm ciekawy patent, dzięki, chyba tak zrobie :D a jak będzie straszna jakość to najwyżej doinwestuje. A jak to wygląda z punktu widzenia kompa, nie będę mieć problemu z normalną kartą, nie? chce sie upewnić czy windows nie zeświruje. Co do mikrofonów na usb, to właśnie ciężko mi było coś sensownego znaleźć bo produkty z kosmiczną ceną wyskakiwały.
@kardaw: Podkładka musi być szeroka, myszka w sumie chyba też, bom
Wahałem się między qck steelseries a a4tech mp500, poszedłem drogą ekonomiczną i wybrałem a4techa. Jak macie mirki odpowiedzi na moje pytania to dalej dodawajcie, a może ktoś z googli trafi tutaj i nie zada kolejnych tych samych pytań jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robin135: X7 miałem za czasów csa 1.6 i bardzo sobie chwaliłem, chociaż było to z 7-8 lat temu więc mogła wtedy być lepsza albo gorsza optyka. Ostatnio do CS:GO kupiłem CM storm Alcor z agito za coś około 120 zł z przesyłką + qck steelseries około 40 zł (naprawdę warto zainwestować w dobrą podkładkę). W planach mam jeszcze kupienie micro Zalmana i słuchawki Superlux HD681 i na tym skończę 