Wpis z mikrobloga

Jako że w coraz szybszym tempie zaczyna wkurzać mnie mój obecny telefon, zacząłem szukać dla niego następcy. W zasadzie jestem już zdecydowany na Asusa Zenfone 5. Mam tylko dylemat odnośnie wersji: 3G czy LTE? W testach wychodzi że wersja 3G (z Atomem) rozrzutniej gospodaruje akumulatorem, czy zostało może coś w tym temacie poprawione po aktualizacji do KitKata?
#asus #zenfone #android
  • 10
@lothar1410: chciałbym mieć 20 Mbps :( Mam teraz dual sima, z jedną simką (nju) do voice/sms i drugą (Play) do netu, i jak mam 3 Mbps to jestem szczęśliwy. W domu lecę po lanie, więc mi to wisi, a poza domem to w sumie i te 3 wystarcza.
@Willy666: cześć, w końcu jakiego wziąłeś Asusa? Nastawiałem się już na Lumie 730, po czym stwierdziłem że wezmę Zenfona 5 dualsim w rtv euro agh za 769, ale w ostatniej chwili poczytałem jak dual sim zeżera baterii, i na chwilę odpuściłem.
@Deykun: wiem. pełno go w Xkomie. właściwie to już miałem dzisiaj po niego jechać, ale wczoraj poczytałem, i w marcu wszedł na świecie do sprzedaży Zenfone 2. Najsłabsza wersja i tak będzie mocniejsza od Z5, a w podobnej cenie. Więc czekam, bo telefon zapowiada się świetnie, i lepszą baterią. Dualsim w końcu mi chyba niepotrzebny.