Wpis z mikrobloga

@UkradliMiPuzzle: Mam ze 3 rodzaje Magnusów (zwykły, czekoladowy i jeszcze jakiś), jeden rodzaj Czarnego (ten podstawowy) i dwa rodzje Ciechanów (miodowy i jakiś tam jeszcze). :-D Ciechany wiem, że są w sumie wszędzie, ale Magnusy i Czarne rzadko bywają po za regionem.
@UkradliMiPuzzle: opcję wysyłki widzę, jednak czarno ;) wyobrażasz sobie wysłac piwerko w szklanej butelce w paczce? Bo ja tam zaufania nie mam za dużego, że jeszcze będziesz miała się czego napić ;) piwerko pyszne, ale tylko dla amatorów ciemnych, raczej slodkich piw. @BartoszWielki kiedyś mi mówił, że w innym mieście gdzieś widział magnusa, ale nie pamiętam gdzie, trzeba się dopytać.
@UkradliMiPuzzle: i tak nie ufam :) (a mój tata jest kurierem) ;) ale jak bardzo chcesz to można pomyśleć. Magnus jest rozlewany w Browarze Jagiełło w Chełmie, a ja mieszkam w Łodzi. Sklepów z takimi piwami mamy dużo i przynajmniej jeden pub z tylko takimi piwami. Mają bardzo duży wybór.
@UkradliMiPuzzle: @hellyea: Ten Magnus Czekoladowy za słodki jest dla mnie trochę ;p Ale zwykły jest ok.! Polecam piwa z Pinty.Ostatnio piłem piwo podwędzane "Jak w dym" , świetne było. Ale ogólnie wszystkie z Pinty są bardzo dobre(tylko drogawe ;p)

No i faktycznie w Łodzi teraz sklepów z regionalnymi piwami jest od groma, i bardzo dobrze.A Zofmar na Pomorskiej to ponoć najlepiej wyposażony w piwa sklep w Polsce ;p
@czlapka: hmmm, a w którym to miejscu jest? Przy Matejki? Bo ja tam zawsze kupuję, no ale pomorska wiadomo, krótka nie jest :) ja lubię akurat słodkie piwa, magnusy smakuja mi oprocz śliwkowego i żurawionowego. WYpiję, ale szalu nie ma.
@UkradliMiPuzzle: no to jak będzie chwili to poślemy razem, jak @czlapka: nie ma nic przeciwko. Tylko chwilę czasu musze znaleźć. No i alergię na pocztę mam, więc pomoc się przyda ;)

@czlapka: już sprawdziłam :) to ja tam właśnie zawsze kupuję, na cale skrzynki, bo po pojedyncze się u mnie w domu w ogóle nie ruszają :) zresztą blisko mam.