Wpis z mikrobloga

@Sony_Toprano: Jeżeli chcesz pozostać psychicznie stabilny to nie graj w to.
A tak poza tym, naucz się grać na odblokowanej kamerze, pinguj, poszukaj jak wardowac, nie flameuj, i graj czym lubisz, nie ma nic "na początek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sony_Toprano: włączony czat /all jest przydatny, choć można raka dostać, ale grasz w csgo także jesteś przyzwyczajony( ͡° ͜ʖ ͡°)
generalnie to tak jak napisali wyżej, tryb dla daltonistów imo lepiej wszystko widać, do tego smartcasty, graj na odblokowanej kamerze, obczaj skróty klawiszowe (np ctrl+q żeby podnieś lewel skilla na q zamiast myszką klikać), jedną z najważniejszych rzeczy jest umiejętność lasthitowania, często ważniejsza od killi, obczaj sobie
@ktoosiu: dzięki, co do raka to rzeczywiście.. myślałem, że CS to patologia ale jednak LOL bije go na głowe :| to last hitowanie juz ciut ogarniam biegam sobie i strzelam jak minionek malo ma hp czasem wchodzi czasem nie ale gre koncze caly czas z jakimis +170 minionkow wiec chyba nie ma tragedii
@cinu01: nie chce mi się grać w csa, zbyt nudny.. musze przerwy robić dwu/trzy miesięczne żeby jako
@ktoosiu: no widze ze goscie robia i po 50 nawet na moim 12 poziomie co troche smutne jest. kończyć źle nie kończe gier, odkąd gram dariusem (jakieś ostatnie 6/7 gier) to tak 15/15/20 to standardowo raczej. nie mogę ogarnąć tych przycisków jeszcze. jak jednego widze i chce z nim walczyć to luz ale jak już widze dwóch biegnących na mnie to jest q w e r f d 2 śmierć xD
@ktoosiu: właśnie, skoro już gram i nawet 30 się zbliża szybko to zapytam: jak się nauczyć lasthitować? gram zwykle jungle, ale lubię grać bot i to mnie dobija, bo koniec lanephase a ja mam w złych przypadkach nawet ledwie 45-50 cs, co jest śmieszne i tragiczne :\
@ktoosiu: hmm, no na customa nie wpadłem, a testuję tam niektóre rzeczy...tak czy inaczej mam problem z tym, że próbuję się wstrzelić między miniony a zwykle travel time pocisku powoduje, że to po prostu zmarnowany autoattack...