Wpis z mikrobloga

Mirki, jade właśnie autobanem i wchodzi zakochana para... on odklada plecak na siedzenie na przeciwko z takimn spojrzeniem wzrokiem ze myslalem ze zerwie z niej zaraz ciuchy. Juz przeszlo mi przez myśl ze zaraz #tfwngf czy jakoś tak. Zaczynaja sie calowac on ja osacza i zagarnia jak tylko moze i slimak jak nie wiem co, i zauwazam ze ona ma otwarte oczy i w calym tym zmyslowym slimaku bladzi wzrokiem po mijanych szyldach. Czar prysl. Teraz to on jest #przegryw tylko jeszcze o tym nie wie bo nie otworzyl oczu. A ja wole byc sam niz w zwiazku bez wzajemnosci #tylewygrac i serio szkoda mi tego zaangazowanego goscia. Dziewuchy i chopy jak ktos w takoej chwili ma otwarte oczy to ma Cie w dupie.

#truestory #feels #stulejacontent
  • 7
@reksiuwielki: Powiedz tak: "Tak słabo całujesz, że dziewoja się rozgląda z nudów, patrz jak to się robi." - i wtedy całujesz, dostajesz po pysku, on wychodzi na macho, dzięki czemu ona jest nim bardziej zainteresowana, a poza tym więcej się rozglądać nie będzie.

@Dextor_the_Great: Hm no to może dać do myślenia jeśli osoba z którą się całujesz szuka dookoła czegoś interesującego. Twoim zdaniem nie ma to znaczenia? Żeby Ci to zobrazować dosadniej, pójdźmy krok dalej, może podczas seksu ona przegląda FB na telefonie albo liczy każdą z sufitowych rys jak to śpiewała Brodka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@reksiuwielki: Kiedyś czytałam na różnych forach o całowaniu się z otwartymi/zamkniętymi oczami i #rozowepaski twierdziły, że osoba która całuje się z otwartymi oczami jest obłudna i nic nie czuje do tej drugiej osoby. Ja osobiście myślę, że coś w tym jest..