Wpis z mikrobloga

Pytanie mam. Rano źle opisałem sytuację i nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi, więc piszę dokładniej: Steam posiada swoje specjalne seriale do gier. Jak kupisz Blood Money, to dostaniesz serial steamowy (np xxxxx-xxxxx-xxxxx). Czy mogę wrzucić grę na steam gifta (jest ona w bazie sklepu steam) ale mając zwykły serial z czasów kiedy nie potrzeba było się nigdzie rejestrować (starodawny key: xxxx-xxxx-xxxx-xxxx-xxxx)? Czy to muszą być te klucze typowo steamowe?

#steam

#steamgifts

#bqpoweproblemy
  • 9
@BQP: na steamgifts wrzuca się kody tylko na steam. Stare kody z opakowań przeważnie (w 99% przypadków) nie aktywują się na steam. Także lepiej nie robić giveaway-ów z takim kodem, ponieważ prawie na pewno skończy się to banem;)
@szkkam: wrzucić na steam? Sam co cenniejsze gry zarejestrowałem jako "produkt spoza steam" i hulają, śmigają i się ściągają. Nie ma więc problemu, tylko trzeba kod wklepać zakładkę niżej :)
@hackwise: ale gdzie tam. Odpaliłem sobie steama, żeby sprawdzić czy czegoś nie popieprzyłem... I wszystko śmiga. Gry się bez problemu ściągają.
@BQP: Prosta odpowiedź - tylko numery seryjne CD z TEJ listy aktywują się na Steam.

Note: Only the retail games listed above can be registered through Steam. No other retail games can be registered and downloaded using Steam.


Pozstałe gry wymagają klucza czysto steamowego.