Wpis z mikrobloga

Ludzie tak narzekali na bugi w watch dogsa ale jak jest masa problemów z gta V i to po 2 latach to ludzie nadal zamierzają kupować tą grę.

Żal mi też programistów wykopu którzy nie potrafią dodać poprawnej obsługi webm do wpisów. Zanim ktoś napiszę: napraw przeglądarkę to dodam że na każdej innej stornie webm tak mi nie zamula strony.
#gtav #gta #rockstar #pcmasterrace #gry #watchdogs #ubisoftcwel #wykop
  • 21
@testcba0001: Kto porównuje to gówno wd do pięknego, rozbudowane gta v? Grałem na ps3 nie wiem nawet ile godzin i miałem może jednego buga. Cud trafić na bug a jak już ktoś trafia to zawsze nagrywa a w watch dogs jest ta różnica, że po prostu wiesz jak zbugować grę.
@testcba0001: W tym samym czasie kiedy trafisz w gta na jednego buga w wacz dogsach przytrafi Ci sie to pięć, sześć razy...


@josedra52: wmawiaj sobie tak dalej

@testcba0001: Kto porównuje to gówno wd do pięknego, rozbudowane gta v? Grałem na ps3 nie wiem nawet ile godzin i miałem może jednego buga. Cud trafić na bug a jak już ktoś trafia to zawsze nagrywa a w watch dogs jest ta
@testcba0001: wybacz za tego wielkiego wykopa, prawdopodobnie należy mi się za to karny peniz, ale to, co tu czytam zbyt mocno mnie sprowokowało. Przede wszystkim, to koledzy wyżej mają rację, ale to ty sobie wmawiasz.
W Watch Dogs tych błędów jest znacznie więcej, gra się łamie przy prawie każdej akcji, nie da się swobodnie grać bez ujrzenia buga. Mnie już to absolutnie nie denerwuję, przez lata grałem w gry indie i
@testcba0001: to jest twój jedyny argument?
Mam ci podać linka z bugiem z WD? Mogę cię obsypać.
Pierwszy bug został (niestety, bo była kupa zabawy, prawie tak dobry jak huśtawka z GTA4) naprawiony, zresztą działał tylko w MP, drugi bug - takiego psa chyba nawet nie było w GTA, pewnie jakieś mody na xboxa. Trzeciego nie chce mi się odpalać. Czwarty - ragdoll, przy takim kontakcie taki się odpala, dla porównania