Wpis z mikrobloga

@nokash: W Polsce musisz próbować w sklepach z importowanym towarem ( np. we Wrocławiu masz EPI ) albo w delikatesach np. Piotr i Paweł ma dobry wybór herbat :D
  • Odpowiedz
@qtsms: @Bazooka: ale ja ogólnie mam to w dupie, i sam pije właśnie liptona, bo żadnym koneserem nie jestem :P. Po prostu zastanawiałem się czy nie zleci zaraz się banda herbacianych purystów i nie obrzuci tego wpisu błotem.
  • Odpowiedz
@Bazooka: inna sprawa, że tak samo można powiedzieć o tych co piją np. piwa koncernowe albo zalewają whisky colą czy coś... ot, niektórych smaków trzeba się nauczyć lub po prostu poznać - jeżeli ktoś zawsze pił ekspresówki to może mieć swoją ulubioną ale w porównaniu do porządnych gatunków i mieszanek to syf i tyle, cokolwiek o tym laik sądzi. Lipton to w ogóle masakra bo jest czarną herbatą nasączoną esencją z
  • Odpowiedz
@qtsms @Bazooka: Ja z ekspresówek, to lipton albo twinings ale to tylko owocowe, a jeśli chodzi o czarną herbatę lub zieloną to tylko sypana, w sumie kupuje też sypane owocowe, ale niektóre nie mają takich fajnych aromatów jak ekspresówki ;)
  • Odpowiedz
@qtsms: Niestety ale często w małych miastach zwyczajnie niema gdzie kupić coś ponad herbaty ekspresowe. Ja osobiście piję Dilmah i Twinningsa ( ale tylko jak się pojawi w promocji w Biedronce, bo nigdzie indziej go nie dostanę ) i są to jedyne 'dobre' herbaty jakie mogę kupić w swoim mieście.

Zgodzę się z porównaniem tanich ekspresówek do piw koncernowych ale trzeba brać pod uwagę że nie każdy jest koneserem jeśli chodzi
  • Odpowiedz