Wpis z mikrobloga

Przyznać się, który to ( ͡º ͜ʖ͡º)

Od Spottera; Myślałem, że to będzie kolejny zwykły dzień, ale co ja dzisiaj widziałem... (͡° ͜ʖ ͡°) Idę sobie prawilnie obok biedry, siateczka pełna zakupów, bo wiadomo wypłata to mogę i nawet kupiłem banany, a co stać mnie, niech widzą, że się powodzi #burzuazja I wtem wyprzedziła mnie biegnąca dziewczyna. Matko Boska co ja ujrzałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)- To nawet nie chodzi o to, że ten tyłek był przepiękny, tylko jak on pracował. Kiedy półdupki elastycznie podskakiwały zdawały się mówić do mnie "dotknij", "dotknij" .... , a ja zahipnotyzowany chciałem pobiec za tobą, ale zapomniałem, że od 3 lat palę i mam wydolność Janusza Sportu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Miałem również cichą nadzieję, że może się potkniesz, a ja jak rycerz na białym rumaku pomogę ci wstać, otrzepać z brudu (zwłaszcza mięsień pośladkowy wielki( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ), a następnie oczarować elokwencją, elegancją, ogładą, kulturą i inteligencją. Jednak nie, ty pobiegłaś dalej. Mimo tego nie mogę o nim, znaczy o tobie zapomnieć. Miałaś na sobie szare spodnie i przyznaje się bez bicia, że nie wiem jak wyglądasz, ani jaki masz kolor włosów (było to dzisiaj 20-02 około 9). Mimo to może to przeczytasz. Miłego dnia wszystkim.


#stulejacontent #spottedwykop
  • 2