Wpis z mikrobloga

Mirki, za 1-2 msc bede kupowal telefon, prawdopodobnie budżet 600-700 zł, lub jesli bedzie potrzeba do 800. Teraz użykuje #xperia E, i mam dosyć ZAMULANIA, PRZYCINANIA, ZACINANIA. Duzych wymagan nie mam, ma być nowe, ekran 4.5 cala +, aparat 5+, i zeby sie nie wieszal, tylko to. Obojetnie czy #windowsphone czy #android
  • 40
@tetris795: Xperia M2. Warto jak cholera. Bateria dwóm cumplom wytrzymuje 6-10h włączonego ekranu. Aparat... Cóż, szczegóły gubi (np. na trawie przy słabej pogodzie). Nie ścina i nie zmula, z tego co wiem.
Ewentualnie konkurencyjny model od LG - G2 Mini. Z baterią i płynnością chyba ma podobnie.
A jeżeli nie zdecydujesz się na Androida, to Lumia 735. Tu się nie wypowiem, nie znam, ale sporo osób chwali.
@Maxxtom: I zostać bez wsparcia od producenta w kwestii oprogramowania? No może Honor to jeszcze coś dostanie od społeczności gdyby producent zawiódł. :f Chociaż procesor MediaTek nie świadczy o tym telefonie wiele dobrego ;D

@tetris795: 2 miesiące na rynku telefonów to zbyt dużo czasu. Będą teraz premiery nowego HTC One, S6 i pewnie tony innego sprzętu, cierpliwie poczekaj.