Wpis z mikrobloga

Nie używam AdBlocka!

1. Chcę podziękować twórcom darmowych treści za dobrą robotę.
2. Większość reklam na YouTube można pominąć po 5 sekundach
3. Jeśli jakaś reklama jest bezczelna, głośna i nie da się jej zamknąć to firma ląduje na #czarnolisto.
4. Jeśli jakiś serwis np. tvn24.pl stosuje bardzo nachalną politykę reklamową. #czarnolisto
5. Jeśli mogę zobaczyć film na internetowym VOD, w zamian za 90 sekund reklam. #dobrydeal

Nie potępiam tych którzy blokują. Dziwi mnie tylko chwalenie się tym procederem. #cebulamotzno

#niepopularnaopinia #oswiadczeniezdupy #adblock
  • 7
Nie potępiam tych którzy blokują. Dziwi mnie tylko chwalenie się tym procederem. #cebulamotzno


@dzerald: Nie potępiasz blokujących, ale jednak uważasz, że chwalenie się, że jest się jednym z nich to cebula? Coś tu się nie zgadza.

A w blokowaniu reklam niema niczego złego. Argument, że to kradzież, bo nie dajesz komuś zarobić jest dokładnie jak w przypadku nie kupowania gruszek na targu - w tym wypadku również sprzedawca nie dostanie Twoich
@Przemok:

"Nie potępiasz blokujących, ale jednak uważasz, że chwalenie się, że jest się jednym z nich to cebula? Coś tu się nie zgadza."


Rozumiem fakt, że ktoś korzysta z torrentów. Cebulowe jest chwalenie się. "Ale ze mnie kozak bo mam za darmo"

"Argument, że to kradzież, bo nie dajesz komuś zarobić jest dokładnie jak w przypadku nie kupowania gruszek na targu - w tym wypadku również sprzedawca nie dostanie Twoich pieniędzy"
Rozumiem fakt, że ktoś korzysta z torrentów. Cebulowe jest chwalenie się. "Ale ze mnie kozak bo mam za darmo"


@dzerald: To tak jakbyś nie akceptował chwalenia się kradzieżą w sytuacji w której akceptujesz kradzież. Nie widzisz tu pewnego nonsensu? Jeżeli uważasz, że coś można robić to chyba nie jest to w takim razie haniebne, żebyś nie mógł się tym pochwalić.

Jeśli oglądasz film na YT lub czytasz artykuł to znaczy że,
@Przemok: Oczywiście, że nic nie musisz. Podobnie jak nie musisz płacić napiwków w restauracji. Chodzi o szacunek do czyjejś pracy.

"To tak jakbyś nie akceptował chwalenia się kradzieżą w sytuacji w której akceptujesz kradzież. Nie widzisz tu pewnego nonsensu? Jeżeli uważasz, że coś można robić to chyba nie jest to w takim razie haniebne, żebyś nie mógł się tym pochwalić."


Napisałem, że rozumiem drobne wykroczenie ale nie podoba mi się promowanie
Napisałem, że rozumiem drobne wykroczenie ale nie podoba mi się promowanie złych nawyków.


@dzerald: Akceptujesz coś, ale nie akceptujesz, żeby ktoś o tym czymś wspominał? Albo dany pogląd jest dobry, więc możesz go posiadać i się nim chwalić, albo jest zły i nie powinieneś ani go podzielać, ani się nim chwalić.

Oczywiście, że nic nie musisz. Podobnie jak nie musisz płacić napiwków w restauracji. Chodzi o szacunek do czyjejś pracy.


@