Wpis z mikrobloga

@Czajna_Seczen: raczej ma to bardziej charakter informacji-ciekawostki niż analizy, niestety. ;)

Kto by mi przeczytał dwa razy dłuższą analizę. ;) A taką informację podpartą dobrą grafiką o niesamowitej zmianie w Espanyolu przyjemniej się czyta. ;)
@Theos: Ciekawszy Espanyol niż zakupy QPR ;)

Swoją drogą: myślisz, że kluby z Anglii (a może PSG albo np. Inter/Milan?) będą próbowały podkupić Pellegriniego albo Simeone? Jak patrzę na rynek trenerów, to ci dwaj powinni być jednymi z najbardziej pożądanych.
@Theos: Tabela ostatnich dziesięciu meczów pokazuje, że również Valencia zbiera się do kupy i jeszcze może uratować LM*, jak sądzę. Szkoda mi za to, że Betis wypada z czołówki, choć strata do 4-5 miejsca nie jest jeszcze wielka.

* Szczególnie, jeśli wziąć pod uwagę, że Malaga będzie zapewne wykluczona.
@Czajna_Seczen: jak UEFA nie odwoła swojej decyzji i za rok Malaga nie będzie mogła zagrać w LM, to bardzo prawdopodobne, że Pellegrini odejdzie. Ma dość wysoką pensję jak na trenera. No, może dogra jeszcze jeden sezon z Malagą, ale nie jestem przekonany. Ma już swoje lata, a wreszcie przyszło zainteresowanie z Anglii.

Simeone jeszcze młody, spokojnie zostanie w Atleti jeszcze trochę. ;)

Ech, VCF tak zbiera się do kupy, że ostatnio
@Theos: Widziałbyś Pellegriniego w City? Na miejscu szejków z radością wziąłbym go zamiast Manciniego (który właśnie ogłosił się najlepszym trenerem w Anglii :D ), ale oni mają do niego bardzo wiele cierpliwości. ;) I tak sobie myślę, że taki transfer mógłby z nich uczynić glównych faworytów do tytułu.

Co do Simeone to masz najpewniej rację, zwłaszcza, że będą grać w LM. Oby tylko załatali dziurę po Falcao, jeśli ten faktycznie odejdzie.
@Czajna_Seczen: widziałbym. ;) Pewności jednak nie miałbym, co do jego sukcesów, w końcu to wiele gwiazd do ogarnięcia.

Falcao nie jest w Atleti tak kluczowy jak Messi czy CR w swoich zespołach. Z 20 bramek 7 ma z karnych, 6 nabił sobie w meczu z Deportivo, tak że nie jest to ktoś nie do zastąpienia. Nie że go deprecjonuje, po prostu jest to "tylko" ktoś ważny dla Atleti, jego obecność zawsze
@Theos:

Pewności jednak nie miałbym, co do jego sukcesów, w końcu to wiele gwiazd do ogarnięcia.


Wiadomo, ale byłoby to bardzo ciekawe. :)

Falcao nie jest w Atleti tak kluczowy jak Messi czy CR w swoich zespołach. Z 20 bramek 7 ma z karnych, 6 nabił sobie w meczu z Deportivo, tak że nie jest to ktoś nie do zastąpienia. Nie że go deprecjonuje, po prostu jest to "tylko" ktoś ważny