Wpis z mikrobloga

@plnk: Po prostu pcmasterrace'y próbując dokopać konsolowocom, sami sobie przecząc, strzelają przysłowiową kulą w płot
Nie jestem na szczęscie graficzną dziwką jakbym miał ps4 grałbym
A to że to niby gra ma 5h to bujda na resorach
Zawsze będę mówił że prawdziwy gracz kocha gry niezależnie od platformy
  • Odpowiedz
@TheLaw:
@Karyna_z_Sosnowca: Te 5h jakiś goścoy przechodził na pałę. Pierwsze recki mówią o 8-10h na normalu czyli standard
Taki Wolfenstein The New Order obył się bez multi a singiel do długich nie należy. Propsy dla Ready at Dawn za odwagę
  • Odpowiedz
@gumilii: z takim downgrade pewnie bez problemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TheLaw: a gdzie ja sobie przeczę? Wszyscy gracze po równo na wszelkiej maści E3 nabijani są w butelkę tak samo. No i to są heheszki, a nie poważna próba "#!$%@?" komukolwiek. Aż znajdę obrazek z porównaniem Watch_Dogs low vs ultra, też się można uśmiać. ;)
  • Odpowiedz
Nie jestem na szczęscie graficzną dziwką


@TheLaw: bardziej tutaj chodzi o ludzi, którzy podniecali się tym, że gra będzie wyglądać pięknie i w ogóle PS4 jest emejzing, a wyszło jak zwykle, bo konsola nie daje rady. Był tu taki jeden, ale nie pamiętam jak się nazywa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@TheLaw: Na yt był gameplay ( już oczywiście zdjęty ) gdzie koleś przechodził grę w 5 godzin, nie był to żaden speedrun. Nie wspominając o tym, że duża część gry to po prostu interaktywne cut-scenki.
I ciężko to nazwać hejtem na konsole, bo na każdej platformie takie kwiatki pojawiają się coraz częściej.
  • Odpowiedz
@only: Przecież była wypowiedź pracownika Ready at Dawn, mówiąca o ok 10h na normalu. Pierwsze recki też opiewają na 8-10h. Zawsze można grę wydłużyć granie na hardzie i znajdźkami( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gumilii: Ale to nie powód by szkalować konsole. Jak ja nienawidzę określenia pcmasterrace, za które BTW banują na NeoGAFie, bo nawiązuje do nazizmu. Mówi to będący do niedawna pecetowiec.
  • Odpowiedz
@TheLaw: Jeśli jakość portu gry albo jej optymalizacji świadczy o tym, że jestem graficzną dziwką, to tak, jestem graficzną dziwką i mi z tym dobrze.
  • Odpowiedz