Wpis z mikrobloga

Jeżeli bedąc tu trafisz z jakichś względów do szpitala, to dostaniesz całkiem dobre żarcie. Pieczone udka wkurczaków, ryż dziki (zdrowszy, jakby w szpitalu inaczej?), kukurydza na ciepło, zupę, sałatkę i soki. Na deser galaretka, ciastko wielkości małego talerza. Dwie herby, bo miałem gościa. Jak komuś mało, to jak w ciągu 1-1,5 godziny poprosisz, do dadzą ci kolejne porcje. Gastrofaza zawsze zaspokojona #pdk ((oo))


#vancouver #kanada #zdrowie #sluzbazdrowia #ciekawostki
ArschGesicht - Jeżeli bedąc tu trafisz z jakichś względów do szpitala, to dostaniesz ...

źródło: comment_UE8Ld54xPTue79HdKa1spBF9k8HaOoex.jpg

Pobierz
  • 15
@ArschGesicht: ostatnio byłem w szpitalu to mi kucharka powiedziała, że jak to nie mam kogoś kto mi będzie jedzenie przynosił. I, że facet to jeść powinien. Jakbym ci powiedział ile w tamtym szpitalu kosztuje wyżywienie pacjenta na dzień to byś nie uwierzył.

No ale przynajmniej kryminaliści mają dobre jedzenie z indywidualnym menu i najlepszą opiekę zdrowotną.
@mateusz-zp: oj bywałem w polskich szpitalach... niestety. W Giżycku umarło kilkoro członków mojej rodziny, a koleżankę latem tam zszywali. W Wawie byłem z inna znajomą u dentysty w szpitalu. Bała się, więc poszedłem z nią. 4, #!$%@?, 4 fotele w jednej sali, na podłodze krew i wszyscy trzej w pozajmowanych fotelach drą się z całej siły z bólu. Jak w jakimś Dniu Świra.

Pod Białymstokiem też byłem dawno temu tym razem