Wpis z mikrobloga

Mircy. Czy mi się wydaje, że ktoś mnie tu chce #!$%@?ć? Jeśli dostaję ofertę przedłużeniową i przy 25 miesiącach umowy mogę sobie wybrać na przykład Lumię 735 ale muszę dopłacić za to 450zł a tymczasem na Allegro idzie dostać ten telefon w przedziale 4-6 stówek w kartonie z gwarancją? Nie znam się. Może gdzieś popełniam błąd w rozumowaniu ;) No ale standardowe pytanie się nasuwa: po kiego uja ja w tym pleju siedzę 6 lat, żeby mi takie oferty sadzić? Czy coś ugram jeśli pójdę do salonu i pogrożę im paluszkiem, że gówniana ta ich oferta i ja odchodzę na kartę? Czy może okaże się, że nowa umowa byłaby korzystniejsza?

Przy okazji. Odkąd mam taba to smartfonu nie używam do niczego tylko tel/sms więc nie mam wielkich wymagań niby. Ale chciałem się przesiąść z #android na #windowsphone i zastanawiam się jaką lumią się mam zainteresować, żeby po update do #windows10 wszystko było ładnie i cacy? 635 wystarczy? Ogólnie jestem znudzony andkiem już po blisko dekadzie :/

#lumia #bojowkawindowsphone #play #zdupyoferta #porady #problemypierwszegoswiata #abonamentwplay
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Felonious_Gru: EJ a cos mi sie wydawało ze widziałem, ze któryś z nich oferował darmowe rozmowy do wszystkich sieci. Jest cos takiego? Można jakimś cudem zachować numer?
  • Odpowiedz
@tomano: jestem na takim samym etapie ja Ty. Pewnym jest to ze absolutnie nie warto kupować telefon u operatora. Orange ma nowe oferty abonamentowe, za 30zl/msc darmowe minuty i sms do wszystkich sieci i 1gb danych, 29gr za min na stacjonarne/ 29gr za mms. Lub dodajesz po 10zl do abo za nielimitowany mms i stacjonarne.

W t-mobilne 30zl no limit połączenia do komórkowych i stacjonarne, no limit sms i mms
  • Odpowiedz
@tomano: niektor modele są za drogie w cenniku i niestety nie wiem dlaczego tak jest, ale przecież nikt nie każe Ci brać abo z telefonem? Złożenie wypowiedzenia nic nie da bo cena telefonu jest raczej cena sztywna.
  • Odpowiedz