Wpis z mikrobloga

@gram_w_mahjonga: Lewy gra zalosnie slabo, nie potrafi sie odnalezc na boisku a polscy komentatorzy zwalaja wine na to ze nie ma mu kto podawac - podobnie jak w reprezentacji. Mam nadzieje, ze bedzie siedzial na lawce dopoki sie nie wezmie za siebie bo dla mnie jest najslabszym transferem Bayernu od lat razem z Benatia.
@wTotalwar:Lewy to wierzcholek gory lodowej.. Jako ze jestem fanem Bayernu od dziecka, to naprawde mi przykro ze Guardiola zostal trenerem Bayernu i zrobil z niego tikigowno. Pozbawil charakteru jeden z najbardziej zadziornych i walczacych zespolow w Europie, sprowadzil graczy ktorzy pasuja do jego klepania i sprzedal czesc tych ktorzy zostawiali zdrowie na boisku. Tych co zostali przeprogramowal na maszyny do budowy posiadania pilki. Patrze i placze, tylko czekam az znow trafi
@Nightmare16: miejmy nadzieje, ze to ostatni sezon. Guardiola narzeka ze ma za malo wladzy w klubie, wiec moze odejdzie - oby tak sie stalo, bo jak nie to nie recze za siebie jak go spotkam na ulicy ;)
@Triplesix:
Też kibicuję Bayernowi od dawna i dla mnie styl i charakter Bayernu zaczął się od przyjścia van Gaala, czyli w sumie nie tak dawno, ale zgoda że Pep wprowadził w ogóle coś innego. Jednak zarząd zadowolony, zawodnicy chwalą sobie możliwość rozwoju przy Guardioli (np Arjen) więc ja tu zmiany trenera bym się nie spodziewał.
A w dzisiejszym meczu, jak i w kilku poprzednich zawiódł Alonso, już nie mówię o czerwonej,