Wpis z mikrobloga

Mirasy, postanowiłem wziąć się za siebie. Od listopada nie palę, ograniczyłem fast foody no i najrozsądniejszym krokiem będzie teraz chyba pójście na siłownię ;) Nigdy nie byłem na siłowni, a w necie na każdej stronie piszą coś innego. Ogólnie zależy mi na tym żeby zrzucić kilka kilogramów (mam 187 cm wzrostu i 93 kg). Jakieś porady na start? Znacie jakieś fajne strony/fora na których ktoś mógłby mi dobrać ćwiczenia i dietę? :P
#silownia
  • 15
@kamism: teoretycznie specjalnej diety nie musisz chyba że na gwalt chcesz schudnac. Wystarczy zredukuj kalorie, 0 słodyczy alko i innych takich. Trening to tradycyjna obwodowka na startt
@kamism: Większość małych siłowni prowadzona jest przez koksów którzy chętnie doradzą co i jak. Kluby fitness/duże siłownie zawsze mają trenerów którzy pierwsze treningi i techniki ćwiczeń za free pokazują. A na forach jest tyle wiedzy, że przez rok można siedzieć na dupie i czytać.
@kamism: Tylko uważaj z zadawaniem pytań na forach typu SFD, bo większość odpowiedzi jest od kretynów, którzy nie potrafią poprawnie pisać + stwierdzą, że w sumie to #!$%@? CI w dupę, bo wszystko co chcesz wiedzieć jest w "podwieszonych".