Wpis z mikrobloga

W wykopalisk jest wykop o szkodliwości marihuany a w komentarzach są albo trole albo ludzie którzy trawę widzieli na portalu ujarani .pl więc pojawiam się ją.
Palę od 6 lat codziennie(dosłownie) a okazyjnie jeszcze dłużej, można powiedzieć że jestem ekspertem i znam zle i dobre strony trawy. Zainteresowanych zapraszam do zadawania pytań i mam nadzieję że rozwieje powtarzane mity z największym kłamstwem mówiącym że #marihuana nie uzależnia.

Piszę malutkim tel więc przepraszam za literki.

#narkotykizawszespoko #trawa #kotwica
  • 44
@noekid: 1500sto700 :)
@abattoir_blues: Pamięć krotkotrwala nie istnieje hehe (że zwykła wszystko ok). Dla przykładu kładę fajki na stół odwracam się i nie mam pojęcia gdzie są fajki ;p "Jasność" jest normalną z tym że ją już nie mam "fazy" po paleniu takiej jak mają okazyjnie palacze innymi słowy zawsze "ogarniam". A z apatia trafiłems, mam ogromnie wykonane
@Kotwica: jak palisz? Jointy/wiadra/lufka? Zdarzala Ci sie tachykardia i stany lekowe? Ja po kilku latach palenia z niewielkimi przerwami doswiadczam teraz tego, probowalem juz zmienic forme palenia, palic tylko majac dobre samopoczucie, lecz to nie pomaga. Wczoraj myslalem, ze sie wykrece tak serducho wariowalo. Czym to jest spowodowane, rzucic czy da sie minimalizowac skutki tachykardii i wspolwystepujacych stanow lekowych?
@grave: Paranoje miałem ale je ogarnąłem(wszystko to stan umysłu :) ). Z sercem zawsze spoko no i nie pal syfu z ulicy to on powoduje wieksząść złych rzeczy. Wyhoduj sam i poczuj różnice. Ja po latach palenia bongosow i wiader przerzucił się tylko ba jointy Jak zdaasz sobie sprawę że Paranoje są tylko w głowie tracą na mocy i powoli z czasem znikają.
@noicoztego: Dzięki paleniu trawy przestałem pić(ale to nie jakieś właściwości trawy tylko mój pojedynczy przypadek) wiec nie rzuce bo wrócę do alkoholizmu ;) Pozdrawiam