Wpis z mikrobloga

Rozmowa przez telefon:

- Dzień dobry panie Piotrze, czy mógłby Pan mi pomóc zmienić hasło do dysku sieciowego "głupia nazwa dysku" bo przepisy wymagają jego zmianę co miesiąc.
Ja: Oczywiście będę mówił krok po kroku co zrobić, tylko niech Pan nie mówi mi tego hasła bo ja nie mam uprawnień do jego znania.
- A hasło Marnian1 może być?
Ja: echhhh Niestety teraz już nie bo je znam.
- Rozumiem, to Marian2?

#pracbaza
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@siemankooo: mi w pracy ludzie wysylaja sciezki do zrzutow ekranu ze swojego kompa zamiast dac jpg w zalacznik albo jak prosze o zademonstrowanie problemy to obracaja monitor w strone telefonu, wiec mnie juz malo dziwi: D
  • Odpowiedz
- nie Marian2 nie może być bo już je znam
- acha.. to.. już wiem, ale nie powiem Panu.

I nikt się nie domyślił, że to było...
...Marian3
  • Odpowiedz
Jak ktoś mówi "rozumiem" po czyjejś wypowiedzi to w 90% przypadków nie rozumie kompletnie niczego :D


@polny_zwierz: Nie od dziś wiadomo, że 90% użytkowników aplikacji nie zdałoby testu Turinga.
  • Odpowiedz
@siemankooo: U nas w pracy hasło do kompa te mega ważne, a i tak każdy jak wyjeżdża na urlop to zostawia na karteczce na klawiaturze, na wypadek gdyby ktoś inny miał ważne pliki do sprawdzenia na jego dysku.
  • Odpowiedz
Zwraca uwagę filozoficzny spokój użytkownika, który nie zdziwił się wcale, że hasło "marian1" administrator akurat już wcześniej znał.
  • Odpowiedz