Wpis z mikrobloga

No ja nie wiem mirki skąd się biorą takie #januszebiznesu / #januszeolx sprzedaję prawilne #ps4 z gwarancją, cod aw, nfs rivals i cyfrowym tlou + driveclub. Wystawiłem za 1650, rozumiem negocjację ceny o 50/100 zł, ale w tej sytuacji nawet nie wiem co powiedzieć ((oo)) a może ktoś z was chce? #sprzedam

i link do ogłoszenia #mikroreklama
http://olx.pl/oferta/ps4-playstation-4-4-gry-gwarancja-CID99-ID8YfGp.html
Pobierz liptoneq - No ja nie wiem mirki skąd się biorą takie #januszebiznesu / #januszeolx sp...
źródło: comment_cWWrO4yz6Cs0QZTjwYmHR0XXyLpVgkOP.jpg
  • 20
@Cutter: Muszę kiedyś spróbować takiej retoryki. Sprzedawałem razu pewnego instrument. Gdy kulturalnie odrzuciłem ofertę potencjalny kupujący zaczął mnie wyzywać od skąpców i sugerować że za taką ceną nie uda mi się go sprzedać.
@Kuchasz: XDDDDD, ja jak sprzedawalem gry na konsole, to jeszcze luzik, ale jak juz cos drozszego, aparat cyfrowy czy laptok, to jak nie janusze sie nie rzucaly, ze wezma za 300 (wystawialem za 500 licytacja w gore bo samo body) to mnie wysmiewal, ze nikt wiecej tez nie da, ze jestem idiota, no coz, poszlo za ponad 600( ͡° ͜ʖ ͡°)
@liptoneq: Kiedyś sprzedawałem nowy telefon, nieotwierany. W sklepie chodził ponad 700, ja go sprzedawałem za 650. Dostałem masę ofert, że biorą od ręki... za 300 zł