Wpis z mikrobloga

@Arveit: No właśnie tego używam, ale zastanawiam się czy nie ma jakiegoś środowiska, które jakoś wygodnie ogarniał by mi całe projekty. Jak dotąd w sumie bardziej przerabiałem strony/szablony niż tworzyłem coś od podstaw, a chciałbym zrobić szablony np. do joomli czy wordpressa.
@Trynidad: pewnie są jakieś wielkie środowiska, które robią milion dwieście rzeczy, z których potrzebujesz przykładowo pięciu. Jeśli coś faktycznie dużego, to każde środowisko będzie ok, NetBeans, Eclipse, co chcesz :P Na upartego to i w vi napiszesz cały serwis :P
@Trynidad: dobra. Wszystko co zostało powiedziane powyżej to edytory. Jeśli potrzebujesz edytora to sublime czy inne atomowe bracketsy są spoko, ale zapytałeś o NetBeansa.
Sieciowe fasolki do IDE i jest jednym z najlepszych, jeśli nie najlepszym darmowym IDE.

Tak czy inaczej z jakich narzędzi korzystamy? Sublime/brackets/atom jako edytor, cokolwiek do podglądu, po stronie serwera z vim a do pracy codziennej Web/Php Storm.
@npsr: przecież do frontendu do pracy codziennej brackets(z pluginami) też się nada bo to jednak trochę więcej niż edytor bo cała masa pluginów do niego jest
@Jurigag: Oczywiście, jeśli masz czas i ochotę instalować plugin do każdej pierdoły zamiast pracować na narzędziu dostarczającym Ci wszystko to, czego potrzebujesz a nawet to o czym nie wiesz, że potrzebujesz, to proszę bardzo :) Dystrybucji linuxa też nikt Ci nie broni zrobić swojej z paczek.

Tylko po co.

W sublime nawet do jade, czy chociażby less musisz instalować plugin ... a gdzie tutaj mówić o ułatwiaczu rozwiązywania konflików. Edytorem jest
@npsr: a tam :P zależy od zaawansowania projektu i potrzeb, dla niektórych darmowe narzędzie do frontendu jakim jest brackets będzie w zupełności wystarczające :P ja nawet w nim kodzę w phpie bo po prostu fajny interfejs ma i wygodny jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jurigag: ale nadal jako edytor. Żeby nie być gołosłownym jeszcze pół godziny temu skrobałem projekcik pod sublime, ale
1. malutka strona firmowa
2. tak jestem hipsterem i takie też robię pod node :P
3. to nie jest moja praca
4. na takie potrzeby styka. Miło i przyjemnie, ale przepaść jest widoczna :P