Wpis z mikrobloga

Potrzebowałbym pogadać z dietetykiem, nie mam za dużo kasy - próbowałem SFD i KFD ale tam jestem dla nich za chudy, redukcja to debilizm, tyle biegania to debilizm, tyle ćwiczeń to debilizm jestem debilem bo robie coś katabolicznie anabolicznie i debilogicznie itp itd - ogólnie bardzo się zawiodłem, a portale polecane tutaj na wykopie.

Stąd pytanie, jest jakiś sposób aby pogadać z dietetykiem online lub jakoś bardzo tanio?

#pytania #szukam #dieta #dietetyk
  • 31
@sfx-pl: po co ma rosnąć w tłuszcz, ma być spasiony jak świnia i mieć potem problemy z sercem?

@dolittlework: Jak Ci mówią, że jesteś za chudy to zapewne jesteś. W sieci jest od cholery diet wybierz sobie jakąś i jej się trzymaj. Nie tyjesz bo spalasz tyle co jesz. Policz ile Ci taki wysiłek spala kalorii i potem szukaj w necie diety, która będzie większa aniżeli wcześniejsza(spalana).

Wzrost/waga pochwal się
@sfx-pl: od kiedy tłuszcz zamienia się w mięsień powiedz mi? Ktoś ma duże braki z biologii, podstaw biologii. Ja jestem chudzinką, ok, ale ja zawszę się starałem iść w zręczność/siłę. Jednak mam znajomych, którzy z 180cm/60 kg są teraz "abs'ami". To tylko kwestia dobrze dobranej diety, a nie tego, że chudy nie może być dobrze zbudowany, #!$%@? jeszcze takiego czegoś nigdy nie słyszałem:D

Screen zrobię coby upamiętnić tą chwile ;)
@sfx-pl: Potrzebuję stracić 5kg, z 82 zejść.

Problem jest jeden, ćwiczę bardzo intensywnie, 2h biegania, 2h siłowni i 2h basenu dziennie, problem jest jeden.

Mój dzień wygląda tak:

- wstaję o 6 / 11

- jem śniadanie

- jadę do miasta (jestem ze wsi)

- 4h później biegam (interwał), następnie na siłownię (FBW), potem basen (4-5km)

- kończę godzina 16/20

- wracam do domu

- jem obiado/kolację

Wiem, że brakuje tutaj
@sfx-pl: Człowieku, ale z jakimi wnioskami Ty tutaj? Skąd Ty wziąłeś, że mięśnie rosną z tkanki tłuszczowej? Co Ty przeżyłeś próbowałeś przytyć w tkankę mięśniową, ale byłeś na tyle niezdyscyplinowany i się poddałeś i teraz uważasz, że chudy nie może? Znam nie jednego, który był chudszy od powyższego przykładu, a teraz wygląda jak byk.

@dolittlework: Zmień dietę na wyżej kaloryczną/energetyczną czy jak to się tam zwie i zobaczysz efekty. @