Wpis z mikrobloga

@EssePL: zawsze można zrobić zrobic jakis keyswapper i żeby podmienił podczas pisania na żywo :) przy kopiowaniu kodu git, podczas pisania gowno ;) edit: albo co któryś myślnik podmieniać
  • Odpowiedz
@EssePL: albo w pendrive dorzucić mikrokontroler z usb co byłby wirtualna klawiatura i juz cieżko zlokalizować ;) podmianke znaków
  • Odpowiedz
Albo operuje na jakiejs zmiennej, ktora nastepnie powieksza inkrementalnie, ale zapomni zdefiniowac wartosc poczatkowa :D


@pejczi: Prawie jak join w drugą stronę na jakimś dłuugim zapytaniu łączącym 12 tabel. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Zkropkao_Na: przypomniało mi to pewne #truestory kiedyś jakaś gra bądź program (nie pamiętam już) dla Windows
uruchamiała się, czyli działała prawidłowo tylko jeśli w ustawieniach regionalnych zmieniło się symbol dziesiętny z "przecinka" (standard PL) na "kropkę" (standard US)
  • Odpowiedz
Ten biały szum oznacza fotomontaż ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@que_e: Nie umiesz analizować error leveli to nie wklejaj takich rewelacji. Weź sobie białą kartkę, napisz różnokolorowymi literami parę słów i zrób sobie analizę błędów. #januszeerrorlevelanalyzing

ps. tak, to jest fotomontaż, ale analiza błędów to coś więcej niż "białe to fotomontaż"
  • Odpowiedz
@atrapa: No dobra, ja innych nie widziałam, stąd moj komentarz xD Enyłej też chodziło mi o te dochodzenia ludzi wyżej, ktore wedlug mnie byly niepotrzebne, bo jak pisalam - golym okiem widac, ze to nie z prawdziwego artykułu. ( ͡º ͜ʖ ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@noekid: napisałem ze mogę się mylić bo się na tym nie znam, zapamiętałem słowa z innego wpisu gdzie ktoś mi tłumaczył na czym to polega, wybacz :c
  • Odpowiedz