Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, nazywam się Gad i możecie mnie kojarzyć z Kryminalnych Zagadek Wykopu (chociaż dodane z jakieś 5 lat temu i to w Dzień Minusa ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) Uruchomiłem kanał na Youtube, gdzie luźno i z uśmiechem będę opowiadał o pozytywnym nastawieniu do życia. Jeśli uważacie, że ma potencjał, to zachęcam do obserwowania, zaczynam się rozkręcać ( ͡° ͜ʖ ͡°) #oswiadczenie #dziendobry
Pobierz d4reptile - Hej Mirki, nazywam się Gad i możecie mnie kojarzyć z Kryminalnych Zagadek...
źródło: comment_WYUfDtYjDf3YXoaC6scFEIUb57V2CyR4.jpg
  • 8
@WujekOprawca Zupełny przypadek - na co dzień uwielbiam nosić marynarkę, a od roku jeszcze biegam w czapeczce (zacząłem łysieć, kompleksy zrobiły swoje, kompleksy w końcu zniknęły, a czapka mimo wszystko została) i tak jakoś wyszło :) więc to był mój stały wizerunek - tylko 8-bitowy krawat dorzuciłem.

@sztilq Teoretycznie o wszystkim i o niczym, ale na kanale będę się starał przekazywać moje przemyślenia, doświadczenia (w charakterystycznie luźniej dla mnie formie) i zachęcać
@sztilq Generalnie o pozytywnym nastawieniu do życia, brania sprawy w swoje ręce, a nie poddawaniu się przypadkowi losu (tak, tak, KIM JESTEŚ, JESTEŚ ZWYCIĘZCOM) - unikałbym określenia "samorozwoju", bo żadnym trenerem psychologicznym nie jestem i nie zamierzam być ( ͡º ͜ʖ͡º) Ot, zwykły prosty chłopak, który realizuje swoje marzenia i zachęca innych do tego samego