Wpis z mikrobloga

@Konkol: sprawa nie jest taka prosta jak się wydaje. Fakt, tłuszcz poleci przy odpowiednim treningu i diecie, ale z ud najciężej w Twoim przypadku (bo jesteś kobietą). Tutaj istotne znaczenie mają hormony i kortyzol. Piersi składają się z tłuszczu, ich masa to około 10% tłuszczu całego ciała (chociaż nie zawsze! są wyjątki, że kobieta szczupła, a piersi spore). Z tego co piszesz można wywnioskować, że fat leci, ale hormony (albo nieodpowiednie
W przypadku kobiet najciężej spalić tłuszcz na udach, a u nas facetów trudno spalić brzuszek..


@jumper13: ja z kolei mam właśnie problem z brzuchem. Od roku regularnie ćwiczę, zmieniłam nawyki żywieniowe (żadna tam chora dieta 1000kcal czy dukan ale dużo warzyw, złożonych węglowodanów z wszelkiej maści kasz, ryżu i makaronu pełnoziarnistego, na śniadanie płatki owsiane z dodatkiem suszonych owoców, mięcho to tylko drób na parze lub duszony z warzywami, 0 fastfoodów).
@jumper13: Dzięki za fachowe wytłumaczenie :) troszkę co napisalam jest na wyrost bo dupa i uda też lecą, wszystko proporcjonalnie ale piersi mi szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@strychnina77: pisząc 'brzuch' masz na myśli przód brzucha czy sławne boczki? trening i dietę trzeba dobierać z głową, jeżeli nie ma się doświadczenia to bardzo istotna jest pomoc kogoś obeznanego, ponieważ internetowe poradniki robią burdel w organizmie i dają mizerne efekty, a jeżeli już coś korzystnego przyniosą to albo jest to efekt jojo albo człowiek zapłaci za to inną cenę w późniejszym czasie. ciężko stwierdzić po jednej wypowiedzi, ale jeżeli masz
@maddict: Kurczę w ciagu roku kolo 15 kilo ale nie pamiętam ile pól roku temu miałam - ale nie szlo juz tak duzo i troszkę zastój teraz znowu "zastartowalo" :)