Wpis z mikrobloga

Kilka dni temu ukończyłem Crysis 3. Generalnie gra jest lepsza niż druga część, niestety nadal ma sporo wad. Przejście jej zajęło mi około sześciu godzin. Mało, na szczęście wydałem na nią mniej niż 30 zł. Poziomy z pojazdami bardzo słabe, sterowanie wołą o pomstę do nieba. Fabuła taka sobie, trudno w tak krótkim czasie pozamykać wątki z poprzednich części. Za tą cenę 7/10.
#gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rondelek: Przed świętami było za 4 dolary na amerykańskim amazonie:P
Gra lepsza niż dwójka, ale marzy mi się powrót do korzeni- otwartego świata i genialnej fizyki przy zachowaniu super oprawy graficznej z pierwszej części, żadna gra do tej pory tego nie pobiła. No i trochę brakuje jakiegokolwiek wyjaśnienia co się stało z Nomadem (bo co się stało z Alcatrazem to można się domyślić).
  • Odpowiedz
@Kazak77: Generalnie fabuła od dwójki to jest trochę chaos ;). Przekombinowali. Najbardziej boli mnie w sequelach to, że moce kombinezonu są po prostu słabe w porównaniu do jedynki (nie licząc niewidzialności, z tym w trójce to jest przegięcie). Chociaż w sumie są słabe, bo levele są małe i liniowe :). Miasto Crytekowi nie wyszło. Ciekawe czy zrobią kiedyś jeszcze grę w duchu FarCry/Crysis.
  • Odpowiedz