Wpis z mikrobloga

Dziwnie się czuję. Chłopak zerwał ze mną esemesem, nie miał nawet jaj żeby pogadać oczy w oczy. Dodawałam o tym wpis wcześniej. Nadal to przeżywam ale jeśli dobrze zrozumiałam jego intencje a trudno inaczej je zrozumieć no to chyba nie jesteśmy już razem. Więc zupełnie nie rozumiem jego obrażenia o to, że się zaczęłam widywać z innymi chlopakami. Dobrze, ze sie zaczął przejmować nagle i mówić że mu na mnie zależy ale niech sie zdecyduje. Albo chce ze mną być albo nie. Mam mętlik straszny w głowie. Z jednej strony chyba go nadal kocham ale z drugiej nie wiem czy chce być z takim niezdecydowanym gościem. Układaliśmy sobie już życie. Możecie się śmiać ale dla mnie pół roku to było naprawdę dużo. Widzieliśmy się praktycznie co drugi dzień a bywało że i co dziennie. Chyba można poznać już dość dobrze człowieka w pół roku. Teraz zaczął mi dawać jakieś sygnały że mu sie nie podoba że się umówiłam z naszym wspólnym znajomym. Nie będę przecież leżeć i płakać w poduszkę przez niego. Dziwnie się czuję jednak przez to i nie wiem co myśleć. Nie mówię że do czegoś doszło z tym znajomym żebym miała mieć wyrzuty sumienia albo coś ale czuję się z nim super. Dobrze, że jest teraz przy mnie i czuję się z nim bezpiecznie. Mogę u niego zostawać na noc a mój były chłopak mieszkał w akademiku tak jak ja więc rozumiecie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szybka jesteś


@laggeros: logika wykopków:
1. facet zostaje rzucony - hehe nie ta to następna, nie smutaj, tylko puknij sobie jakąś nową dupę, cumplu
2. dziewczyna zostaje rzucona i znajduje sobie kogoś innego - szybka jesteś, TY DZIFFKO
#shitwykopsays ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
"Układaliśmy sobie już życie. Możecie się śmiać ale dla mnie pół roku to było naprawdę dużo. Widzieliśmy się praktycznie co drugi dzień a bywało że i co dziennie. Chyba można poznać już dość dobrze człowieka w pół roku."

@KaskaMaska: tak go dobrze poznałaś, że zostawił Cie z dnia na dzień przez sms #logikarozowychpaskow
  • Odpowiedz
Ja chcę być z nim. Zastanawiam się czy nie zdradzić go z kolegą. Wtedy pewnie poprosiłby mnie o powrót z zazdrości. Ale ja nie chcę tego robić, jeśli są inne wyjścia.


@KaskaMaska: POOF, brawo! Właśnie wkroczyłaś na lvl Pitrasi. Możesz czuć się dumna z siebie :)
  • Odpowiedz
@KaskaMaska:

Układaliśmy sobie już życie. Możecie się śmiać ale dla mnie pół roku to było naprawdę dużo. Widzieliśmy się praktycznie co drugi dzień a bywało że i co dziennie. Chyba można poznać już dość dobrze człowieka w pół roku


HAHAHAHAHAAHHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA
  • Odpowiedz
Ja chcę być z nim. Zastanawiam się czy nie zdradzić go z kolegą. Wtedy pewnie poprosiłby mnie o powrót z zazdrości. Ale ja nie chcę tego robić, jeśli są inne wyjścia.


@KaskaMaska: Cóż, jeśli rozmyślasz nad przespaniem się z innym by twój były do ciebie wrócił, to ujmę to tak. Jest to zachowanie rodowitej suki, a koleś który po czymś takim by wrócił do takiej dziewczyny to największy kretyn jaki
  • Odpowiedz