Wpis z mikrobloga

1.Bądź mną, lvl 13.
2.Załóż konto na #forumprawne
3.Zacznij udzielać ludziom porad prawnych nie mając o tym zielonego pojęcia
4.Sprawiaj wrażenie profesjonalnego prawnika, podawaj zawsze jakiś pozornie pasujący paragraf na popacie swojej tezy.
5.Ponad 140 postów, jak dotąd nikt się nie zorientował.
#takietam #tagujetogowno
  • 21
  • Odpowiedz
@2V6eM:

1.Bądź mną, lvl 13.
2.Załóż konto na #elektroda
3.Zacznij udzielać ludziom porad elektronicznych nie mając o tym zielonego pojęcia
4.Pisz posty o zaniżaniu poziomu forum, odsyłaj do googli i tematu z czarną listą zasilaczy.
5.Over 9000 postów, elektrodowy januszalfa mianuje cię moderatorem za trzymanie wysokiego poziomu forum.
  • Odpowiedz
@2V6eM: Ogarnij, że ludziom pomagały te rady, i paragrafy w pewnym sensie pasowały i przechodziło to w sądach i dalej.
2. Polskie prawo jest #!$%@? (nie zawsze, ale w 90%)
3. #!$%@? za granice.
4. wróc z zarobionymi pieniędzami i wykup polskę.
  • Odpowiedz
Polskie prawo jest #!$%@? (nie zawsze, ale w 90%)

@herejon: Biorąc pod uwagę że w dużej części pokrywa się z prawem w pozostałych krajach Europy (i opiera się na prawie rzymskim) nie istnieje kraj który dla Ciebie nie miałby #!$%@?.
  • Odpowiedz
@herejon: Przeczytaj ze zrozumieniem

Biorąc pod uwagę że w dużej części pokrywa się z prawem w pozostałych krajach Europy (i opiera się na prawie rzymskim) nie istnieje kraj który dla Ciebie nie miałby #!$%@?.

Najbliższy kraj z mocno odmiennym od polskiego prawem to chyba Arabia Saudyjska.
  • Odpowiedz
@void1984: Dobra, bo nie chcę mi się rozpisywać, tak odpisałem. bo chodzi mi ogólnie o absurdy w polskim prawie. To #!$%@?, że opiera się o prawo rzymskie, ale te różne ... REGULACJE, poprawki, bla bla bla ... to gówno wszystko. Nie mówię o fundamentach. Tylko powiedz mi... fundamenty prawa, do wolności słowa, wiary, osoby jako osoby i tego co robi nie krzywdząc. SĄ ZACHOWANE?! #!$%@? #!$%@? SĄ ZACHOWANE! Więc prawo
  • Odpowiedz
@herejon: to twoje #!$%@? można sprowadzić do dwóch punktów:

1. Abonament TV (w UK za niepłacenie grzywna 1000 GBP)
2. Czerwone światło (w UK w Irlandii Północnej za przejście grzywna 30 GBP)

No faktycznie, prawo jest postawione na głowie z powyższych powodów. A na zachodzie jest pięknie, trawa zielona i ptaszki śpiewają.
  • Odpowiedz
@boryspo: UK UK , państwo policyjne, porównaj do holandii
ile tam jest kamer? ile tam jest monitoringu ? I i tak potrafią czarnuchy (normalnie niech będą czarno skórzy, ale nei tamci) #!$%@?ć mężczyzne wracającego z pubu
  • Odpowiedz