Wpis z mikrobloga

No elo. Na wstępie chciałbym zakomunikować, że niedługo do oferty będę dorzucać analizę pojedynczych eventów z http://www.pinnaclesports.com/ Zacznę gdzieś tak w okolicy wtorku-środy (wtedy zakładam tam konto do podglądania, bo sam z siebie prawdziwego hajsu rzucać nie będę, nie chcę żeby koledzy w kominiarkach wjechali mi do domu). Także jeżeli będzie ktoś chętny to zapraszam do podzielenia się tym w komentarzach pod wpisem. ZACHĘCAM TAKŻE DO PLUSOWANIA WPISU W CELU WYPROMOWANIA NAJBARDZIEJ ZAJEBISTEGO TAGU NA WYPOKU - #lewackiebety
( ͡ ͜ʖ ͡)

Penta vs Property

Wczoraj Property miało piękny streak, na początek dnia outclassując VP (ekhm, wygrywając sprzedany mecz, Jarek Negev pls) mecz jest 60/40 w stronę Penta - co zresztą procenty oddają, tak naprawdę ciężko jest zdecydować kto może wygrać ten mecz, ale jeżeli ktoś czuje się dzisiaj lucky to polecam albo mały bet na Penta, albo skip, ja skip.

EnvyUs vs Titan
Mimo tego że jestem fanbojem Kenny'ego, to wiem że nie można cały czas być na prochach, dlatego moim skromnym zdaniem Envy bierze ten mecz 2-0. 240 na Envy, bo tak. (jak będzie więcej niż 80% to skipuje bo nawet nie mam szansy na dostanie overpaya)

Titan vs HR
Tutaj Titan po przegranej z Envy będą chcieli odrobić punkty (zwłaszcza że czeka ich jeszcze przeprawa z NiPem). W HR gra w tej chwili jedynie Flamie i Dosia jak mu dobrze stanie, co prawda mecz SLAVICA, aczkolwiek jeżeli komuś chce się dostać gównonagrode za mecz o ryzyku 65/35 to Titan wydaje się być dobrym pickiem. Niezłym pomysłem będzie obejrzenie meczu Envy vs Titan żeby podejrzeć jak tam dzisiaj Kenny, Apex i RPK (zwróćcie uwagi także na nożówki). Ja skip bo % smutne.

KPV vs PKD
Powiem szczerze, nie mam pojęcia jak tam forma Planetkey odkąd odszedł Troubley - wiem że gra tam asmo, jeden z bardziej znanych cheaterów na scenie source'a, koleś z którym grałem kilka mixów na Openach na ESEA i muszę przyznać - jest specyficzny. Jednego dnia strzeli wallbanga w głowę przez garaż na Cache w kolesia który wychodzi z venta, drugiego dnia nie może zabić kolesia prostym sprayem z kałacha, bardzo mocno nieprzywidywalny mecz, Normalnie stwierdziłbym że ten mecz jest 50/50, ale nie gra zyH, star player w aktualnym line-upie KPV, dlatego nie wiem jak ten mecz może się skończyć - bo w obu przypadkach będzie to dla mnie zaskoczenie. Jeżeli ktoś lubi gry losowe to niech postawi swojego 2/3 największego beta na PKD aka asmo, ja skipuje bo za mało info.

K1CK vs OB
Kicki to biorą, lol, są na poziomie aktualnego Team Orbit albo jak kto woli sznajderów z Property, dlatego nie wiem dlaczego % są tak niskie, 120 na Portugalię.

TSM vs 1) lub 2)

TSM vs 1) Penta

Ten mecz odbył się już raz, TSM wysłał Pente do piekła winem 2-0, raczej easy win, ale aktualne % są tak kiepskie że ryzyko > nagroda.

TSM vs 2) Property
Jeżeli takie coś się stanie, i procenty na Property pójdą w górę - stawiam połówkę (120) na TSM, bo raczej Ez win ez lyfe.

Ameryka pass bo brak info i chęci na oglądanie podwórkowej ligi LEMurów.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
SPADAJĄCE DONEJTY PRZYSYŁAMY TUTAJ: BARDZO DUŻY PRZYCISK ŻEBY KAŻDY MÓGŁ TRAFIĆ
OBSERWUJ NAJBARDZIEJ ZAJEBISTY LEWACKI TAK NA WYPOKU - #lewackiebety ( ͡ ͜ʖ ͡)

  • 38
@skk1993: Z tym że ja o donejty nie proszę, zostawiam przycisk, także skończ bawić się w kiepskie dywagacje i dorabianie ideologii bo obracam aktualnie 4oma max betami, do tego mam tone mniej wartych skinów po 30-40 ojro, donejty zostawiam żeby społeczność mogła się rekompensować, znasz Ty jakieś podstawy social media? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tag jest zbudowany przez ludzi którzy go czytają, będąc szczerym na te donejty
@znudzonylewak: 240 na envy odważna decyzja. Ostatnio gra Titanów to niezła loteria jak apex z kennys sie odpalą to mają pozamiatane( ͡ ͜ʖ ͡). A co do tsm to jeśli device nie zagra w finale a penta będzie on fire, to myślę że mogą to przegrać z ważywszy na to, że dawne dignitas zawsze miało problem w kluczowych spotkaniach ( ͡º ͜ʖ͡º
@Dayard: Well, zauważ że Kenny z Apexem ugrali BO1 na LANie (gdzie byli tak nawciągani że Kenny się trząsł jakby go do prądu podpięli) także ten mecz mimo tego że jest 70/30 w stronę Envy to i tak bardziej ufam Shoxowi i Happiemu aniżeli Kennyiemu (który gra przez 70% spotkań) czy Apexowi który próbując być mądrą małpką oddaje zazwyczaj entry frag przeciwnemu teamowi, jak to było z VP zresztą ostatnio (
@znudzonylewak: Apex to ma chyba w sumie taki styl grania. Jak nie robi entry fragów to gówno robi. Nie wiem dla mnie to mecz 50/50. Ostatnio envy jak grało z fanatic to straszne błędy robili i oddawali rundy. Zresztą kiepski ze mnie gracz więc pewnie masz racje. Dzisiaj postawie na pente trochę, jak wygrają i będą dobrze grali a device nie będzie dzisiaj grał to pewnie na TPD rzucę jakieś śmiecie(
@znudzonylewak: a oglądałeś wczoraj mecz envy z fnatic? ja już sam nie wiem czy to jakaś klątwa, ale oni byli zagubieni jak dzieci we mgle, grali tragicznie i mimo wyniku to nawet na cache, gdzie fantic na wyjebce już kupował zamiast zagrać eko, bez tego pewnie wynik byłby jeszcze wyższy. Jak dla mnie low na titan, po meczu okaże się kto mądrzejszy. :D
@Essteh: Dobrze prawisz( ͡ ͜ʖ ͡). Dla mnie envy trochę się wypaliło przegrali 2 razy z fnatic gdzie nie grało też nie wiadomo jak rewelacyjnie. Titan ma szanse to ugrać. Jak dla mnie czysta loteria( ͡° ͜ʖ ͡°)-
2 ojro na Envy, 1 na Titan z HR a resztę zobaczymy.

Ze słabą grą Envy się nie zgodzę - o ile pierwsza mapa faktycznie poszła im słabo (albo inaczej - Fnatic zagrało zajebiście), to przy drugiej mapie było już bardzo wyrównanie. NBK bardzo dobrze grał. Jak Happy będzie dzisiaj w lepszej formie, niż wczoraj to będzie EZ.
@psposki: wg. mnie po porstu za bardzo tryhardowali, zeby w koncu pokonac fnatic - pewnie teraz to bedzie ich glowny motywator w glowie ;) ale z titanami powinni przejsc gladko