Wpis z mikrobloga

Ponieważ różowe paski nie chciały się bawić i moje ostatnie rozdajo skończyło się największą porażką w historii mirko czas odwrócić zasady i dać szanse niebieskim. Jak tym razem też się nikt nie zgłosi to chyba poszukam sobie innego portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do rozdania gry, które zgromadziłem w skutek impulsywnego kupowania różnych #humblebundle #indiegala itp.

Zasady:
W tej edycji #rozdajo mogą brać udział tylko zweryfikowane niebieskie paski. Do losowania kwalifikują się wpisy ze zdjęciem weryfikacyjnym. Nie musi być pokazmodre, wystarczy, że będzie na nim widać jakieś cechy wskazujące w miarę jednoznacznie na płeć (włochate dłonie wystarczą ale możecie popisać się kreatywnością ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i coś co potwierdzi tożsamość z wypoku (zdjęcie głównej, kartka z odręcznie napisanym nickiem, itp). Wpis musi być z konta z niebieskim paskiem.

Zwycięzca będzie mógł wybrać sobie grę z listy poniżej. Mam jeszcze kilka innych ale zawęziłem pulę tylko do tych, które mają na Steam podsumowanie recenzji użytkowników "Positive" i wyżej. Kolejność przypadkowa.

- Superbrothers: Sword & Sworcery
- Crayon Physics Deluxe
- Shank 2
- NightSky
- Mirror's Edge
- Thomas Was Alone
- LIMBO
- Bastion
- Waking Mars
- Fractal: Make Blooms Not War
- Splice
- Garry's Mod
- Killing Floor
- Little Inferno
- Gemini Rue
- Machinarium
- To the Moon
- Papo & Yo
- BIT.TRIP RUNNER
- BIT.TRIP Presents... Runner2: Future Legend of Rhythm Alien
- Syberia II
- Offspring Fling!
- Guacamelee!
- Surgeon Simulator 2013
- Symphony
- Tiny and Big: Grandpa's Leftovers
- Sid Meier's Civilization III Complete
- HOARD Complete Pack
- KAMI
- T.E.C. 3001
- BioShock
- Universe Sandbox
- Sequence
- Abyss: The Wraiths of Eden
- Monaco: What's Yours Is Mine
- Race The Sun
- LYNE
- Lone Survivor: The Director's Cut
- The Desolate Hope

Jeżeli ten wpis wyląduję w gorących to dla zwiększenia szans rozlosowane zostaną 3 gry.

Lista zgłoszeń zostanie zamknięta za 24h - o północy ale zastrzegam sobie, że losowanie może się opóźnić, jeżeli będzie wiele zgłoszeń. Losowanie przy pomocy random.org. Klucz lub "gift link" zostanie przesłany w PW
#rozdajo #rozdajosteam #pcmasterrace #gry #steam #wolnoscdlaseksizmunawykopie
  • 46