Wpis z mikrobloga

Mireczki #pytanie, urósł mi brzuch, ogólnie jestem normalnej budowy ciała (182cm, 84kg) ale brzuch mi nieco odstaje. Palę, pije piwsko, jem słodycze i poza pracą bardzo mało się ruszam #tlwnogf. Aha, i zwykle jem 2 razy dziennie, w południe i o 20. Jakieś złote rady? parę lat temu sporo biegałem, ale mam problem ze stawem i po dłuższym wysiłku mnie noga napierdziela przez tydzień. (Btw polscy lekarze stwierdzają że nic nie można zrobić. Jestem nowy na emigracji i już się dowiedziałem że się da, tylko musze mieć odpowiednie ubezpieczenie). Na siłowni nigdy nie byłem bo nie bawi mnie to.
  • 9
@Baraneg: w sumie racja, nigdy nie byłem to nawet nie wiem jakie sprzęty tam są :) a co do pór jedzenia, palenia fajek i jedzenia słodyczy? czy któraś z tych rzeczy szczególnie wpływa na brzuch?
@99881122: Zależy w jakich ilościach te słodycze :D Postaraj się ograniczyć jeżeli spożywasz ich naprawdę wiele, sekret utraty kilogramów leży w diecie, dobre odżywanie do podstawa
@Baraneg: Nie jakieś straszne ilości ale paczka ciastek czy czekolada minimum raz na dwa dni. No właśnie co do diety to niestety na śniadanie nie mam czasu, obiad jem o 12, do pełna. Później kolacja między 18 a 20. No cóż, każdy obiad oparty o mięso, kolacja o chleb i mięso.
@99881122: To spokojnie możesz sie wybrać na siłownie dowiedzieć się co i jak, postaraj się wygospodarować czas na śniadanie bo to mimo wszystko ważny posiłek, ze słodyczami tez nie jest źle, życzę powodzenia i wytrwałości :D