Wpis z mikrobloga

Drodzy Mirkowie i Mirabelki!

Słyszeliście o Bueno czwartkach w Multikinie?
Na fali spamu #rozdajo, również ja postanowiłam zrobić takie małe swoje, ponieważ opakowania z załonczonego zdjencia leżą u mnie już pewnie parę miesięcy i się kurzą, gdyż nie jestem zbyt zapaloną fanką #kino...

Tak więc wpadłam na #genialnyplan, że wykorzystam je do zdobycia #atencja!
Plusy zbieram do jutra do 17.30! O 18 ogłoszenie wyników.


  • 32
  • Odpowiedz
@dzem_dobry: hahaha XD odezwę się, jak zejdę poniżej :P nie szukam partnera do kina tylko plusowej atencji, wolę ciekawsze formy spędzania czasu, jakbym szukała, to bym dała tylko wpis "kto ze mną pujdzie do kina" i zaraz by się posypały oferty martymonialne od stulejarzy jak sondze ;p
  • Odpowiedz
@Struss: Haha. Nie lubię komedii o niskim poziomie humoru, nie lubię filmów akcji. Horrorów raczej też nie. Wybieraj ;p Protip: lubię filmy głębokie/psychologiczne/socjologiczne/historyczne/psychodeliczne ;p I powodzenia życzę w bezstronnym losowaniu ;p
  • Odpowiedz
@noelo_cohelo: Wyczuwam dobry biznes... ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też chyba zrobię #rozdajo, tylko, że z moim towarzystwem na film. Bilet i popcorn stawia obowiązkowo różowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Albo to, albo Pingwiny z Madagaskaru, albo biograficzny o Hawkingu. Dużego wyboru nie ma skoro to Multikino.
  • Odpowiedz
@Struss: już kolejne 2 pozycje brzmią lepiej. Jeny, widziałam ostatnio taki nibyto-trailer przez przypadek, i mimo tych wszystkich negatywnych opinii spodobał mi się, zwłaszcza wobec bardzo przyjemnego podkładu dźwiękowego. jestem różowym, co mam zrobić? nie moja wina, nie wyprę się swojej różowości ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PS. uważaj, żeby jakiś homo-niebieski Cię nie wylosował ;p
  • Odpowiedz