Wpis z mikrobloga

@adamtg: z tego co mi opowiadał, to mu odmówili, bo erasmus ma na celu pokazanie i poznanie obcego kraju. Ja tam na to macham ręką, mam 5 lat "erasmusa". Zresztą wszyscy ode mnie z roku przez erasmusa musieli poprzedłużać studia o minimum semestr, bo nie wszystko im chcieli przepisać na konto. W dupie taki interes :)
@tusiatko: Erasmus jest dobry jak go umiesz wykorzystać, a nie tylko idziesz przepić stypendium. Ja też przedłużyłem studia, ale dzięki wyjazdowi udało mi się załatwić sobie półroczną praktykę w Mercedesie w Niemczech, gdzie później mnie polecili dalej i aktualnie siedzę na praktyce w Stanach. A też niby mam 5 lat "erasmusa". Więc interes nie jest do dupy, pytanie jak do tego podchodzisz. ;)
@adamtg: no wiadomka :) ale i tak mam już skomplikowaną sytuację, mieszkam pół na pół w Hiszpanii, trzeci kraj nie wchodził w grę. To w Stuttgarcie ( i okolice) byłeś? :P Ładny region, ale miasto takie sobie, byłam tydzień temu.
@tusiatko: Nie, Mercedes ciężarówki. :) Byłem w Mannheim, jedno z najpaskudniejszych miast Niemiec ( ) a już w ogóle po mieszkaniu wcześniej w pięknym Augsburgu, to była tragedia!
Trzeci kraj? Marudzisz( ͡º ͜ʖ͡º) Ja odkąd wyjechałem po maturze z Polski to Najpierw Dania, potem Niemcy (dwa różne miasta jak już wyżej wspomniałem), a teraz US. Od jakiś 4 lat ciągle na
@adamtg: no ja od 5 lat na walizkach, przynajmniej raz w miesiącu latam do Hiszpanii do paska, zdążyłam się przyzwyczaić, ale mam po prostu dosyć. Na dodatek zaczęłam się bać latać i każdy lot to "ten ostatni". Na szczęście to tylko 2-3 godzinny lot... Nienawidzę podróży, od dziecka musiałam zawsze gdzieś daleko jechać, żeby być z kimś bliskim ( mama) i zwyczajnie nie lubię :) Wolałabym być z paskiem w jednym
@tusiatko: U mnie podobnie. Ale na pażdziernik termin ślubu i później już wszytko razem planujemy. :) Także powodzenia z Masterem!

I powiedz tylko kiedy mogę Cię z moim paskiem w Hiszpanii odwiedzić ( ͡ ͜ʖ ͡) dawno nie byłem w żadnych ciepłych krajach i chociaż lubię zimę, potrzebuję trochę słońca .
@tusiatko: Ja dopiero w kwietniu wracam do Europy. ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jeśli mówisz poważnie, może się kiedyś odezwę po poradę, jak będę planował wakacje. ( ͡º ͜ʖ͡º)