Wpis z mikrobloga

@xann: gram w csgo głównie, więc kupiłem steelseries rival, ale polecają też np. zowie fk, co do podkładki to kup jakiegoś razera albo inną fajną to będziesz mieć na lata, za słuchawki z tych firm gamingowych to według mnie przepłacisz, ja polecam sennheisera, klawiatura byle jaka byleby ci się podobała
@Psikot @Jurigag @bialysony

no ok, to myszka Rival,
a klawiatura Razer DeathStalker Essential? Widzę, na allegro za 199 złotych i całkiem sensownie wygląda...
co do słuchawek - osobiście nie znoszę sennheisera. Wolę JBLe, ale teraz szukam konkretnie 'nausznych' / pełnych. Kraken czy Siberia lepsze wg. was? bo widzę, że te dwie słuchawki wszyscy polecają naprzemiennie.
@xann: większość słuchawek "gamingowych" to badziew w zajebistej obudowie i z dobrym marketingiem, nic więcej.
Tę klawiaturę bym ci odradził, bo ma zbyt płaskie klawisze i np. do csa trzeba mieć pewność kliknięć, bardzo polecane są klawiatury mechaniczne (bardzo drogie i głośne, ale najlepsze/najtrwalsze)
@xann: ale z kolei do farcry już nie potrzeba bóg wie czego, zależy ile masz kasy i czy zależy ci na super wyglądzie sprzętu, jak zależy no to razer, ja bym na klawiaturze raczej oszczędzał i kupił lepszą podkładkę, mysz, ewentualnie słuchawki, klawiatura ma najmniejsze znaczenie, ja mam jakiegoś exodusa z podswietleniem niebieskim z boków (nieprzydatnym) za 70 zł z media markt xD
@Psikot:
komplet bym chciał w około tysiaku zamknąć.
Rival widzę, że za 200 jest. podkładkę znazłem Roccata za 65.
Więc na słuchawki i klawę zostaje... 735
@xann: Rival to obecnie najlepsze, co można wziąć w tej cenie.

Słuchawki Superluxy jakieś, tanie i bardzo dobre, a jak chcesz jeszcze mikrofon, to raczej stacjonarny dokupić i będziesz miał komplet ze świetną jakością w niższej cenie niż gamingowe słuchawki.

Klawiatury - zależy czy chcesz mechanika czy membranową.

Podkładka - jak nie jesteś prosem, który musi same heady kroić w CS:GO, to bierz coś firmowego (właśnie roccat, steelseries czy razer) w
via Android
  • 0
@Para_Dygmat: teraz znalazłem z okazji IEM w ofercie sferisu promo. Głównie myszy mają i jest chociażby biały ( :/ ) rival.
Chyba że co innego warto z tej oferty..
@xann: Pisali gdzieś w internetach, że na samym IEM będzie sporo sklepów z promocjami. Pewnie tam się da wyhaczyć w spoko cenie. A za 199 PLN masz Rivala w Agito i X-Komie. Taniej raczej nie będzie.