Wpis z mikrobloga

@chomi: 1 i 2, trójka zupełnie nie. Ewentualnie białe spodnie zmień i będzie cacy. Swoją drogą zabawie się w znawce ludzi, po zdjęciach widzę że jesteś osobą która lubi minimalizm (dobrze dla wykopków :D) Lubisz bezpieczne kolory czyli można powiedzieć że nie jesteś osobą która lubi się wyróżniać co za tym idzie raczej to ktoś musi zagadywać i starać się o kontakt. Jesteś bardzo Kobieca, troszczysz się o najbliższych. Jesteś mężatką
@chomi: No na pewno nie tak jak 2 i 3. :P 3 to styl na lambade. Jeszcze ubierz wielkie różowe plastykowe kolczyki i sztuczne perły... Dwójka jest po prostu zwykła, jedynka troche lepsza, no ale i tak wyglądasz jak szarak. Jeśli Ci to odpowiada to spoko, ale to nie jest eleganckie, to jest zwykłe. :)
@Polansky: uważam, że stylizacja nr 3 jest trochę weselsza, zresztą nr 3 uważasz za "lambadę" (nie założyłabym plastikowych kolczyków i pereł, bo stawiam na minimalizm nawet w kolorowej wersji) a z kolei spokojną 1 za "szaraka". Także serio chciałabym zobaczyć co w Twoim odczuciu oznacza "eleganckie".
To nie jest spotkanie bankowców, więc nie musi być bardzo elegancko, panowie nie będą w smokingach, ale nie chce przyjść w dresie. Dodam, że ubieram
@chomi: jakkolwiek nie brzmi to co napisałem to ja Ci nie chcę zrobić na złość. :P Nie podam Ci przepisu na coś eleganckiego, nie znam się kompletnie na damskich stylizacjach, jedynie oceniam ich finalny efekt wedle własnych kryteriów I to mi się zwyczajnie nie podoba. :)