Wpis z mikrobloga

Szybkie 5 pytań o #javascript i trochę #css z serii tak czy nie. Może poprowadzę taką serię od czasu do czasu, z pytaniami związanymi z bugami/quirkami w #firefox, bo reszta przeglądarek mnie mało co aktualnie interesuje.
1. navigator.geolocation - czy jest jakaś przeglądarka, która zwraca/zwracała null zamiast undefined?
2. Różnica pomiędzy xhr.open("GET", link) a xhr.open("GET", link, true) na nowszych FF.
3. Czy możliwym jest użycie WebSockets w Workerach w FF - w stabilnym wydaniu i niższym?
4. Jak wymóc na przeglądarce konieczność optymalizacji animacji? - nie korzystająć z hacków.
5. Lepszy format kompresji czcionek od WOFF - to banalne akurat :D
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P0lip:
Dlaczego bardziej interesuje Cię FF niż Chrome lub cokolwiek na webkicie?

4. will-change
5. może banalne, ale jeszcze nie widziałem mniejszej niż WOFF :)
  • Odpowiedz
@P0lip: skoro siedzisz tak w firefox możesz mi powiedzieć dlaczego jak daje 'inspect element' to nie przechodzi mi do danego elementu tylko widzę zwinięty ? ;D
  • Odpowiedz
@P0lip: nie mam żadnych motywów, rzadko odpalam ff, w zasadzie tylko po to żeby sprawdzić czy wszystko tam wygląda tak jak powinno.

Korzystam z FF Nightly 36.0
  • Odpowiedz
@laki1 To może powodować problem. Sam miałem taki problem na nightly. Korzystaj ze stabilnego wydania. Spróbuj zakutalizować nightly.
  • Odpowiedz