Wpis z mikrobloga

@KoriManiaczka: Mam od kilku lat męty. W sumie niewielkie, zupełnie się juz do nich przyzwyczaiłem ale w liceum sie ostro osrałem na poczatku ze co to mi w oku lata i pobieglem do okulistki xD
Poza tym widze, ze wykop uczy - dowiedzialem sie ze mam snieg optyczny i ze to nie jest normalne. Czytam wlasnie forum i judzie pisza jaka to tragedia dla nich. A ja to mam odkad pamietam,
@tomashj2: Kurdebele, ludzie nawet fora na ten temat zakładają i chcą się leczyć. xD A słyszysz taki subtelny pisk w uszach? Ponoć to też występuje przy śniegu optycznym i nasila się przy zmęczeniu. Spróbuj się na nim skupić i napisz, bo jestem ciekaw. ()
@artos: tak, dokładnie, nawet teraz słyszę xD a teraz jestem bardzo zmęczony. Czasami zdarza się że jest taki glosniejszy ale to przez chwilę tylko. Też tak masz?
@tomashj2: Normalnie nie wierzę. xD Tak, też go słyszę i też jest dość wyraźny, ale nie przeszkadza mi, bo jestem przyzwyczajony, w sumie to go nigdy nie traktowałem jako czegoś nienormalnego.

A masz może czasem coś takiego, że jakbyś śnił na jawie? Na przykład rozmawiasz z kimś, ale wszystko wydaje się "inne", ale rozmawiasz normalnie? Prościej mówiąc odrealnione.
Też jestem w szoku, że nie wszyscy to mają i nawet ktoś chce to leczyć. XD Mam je odkąd pamiętam. Jak byłem mały myślałem, że to bakterie na galce ocznej.
Są sobie, ale tak naprawdecw niczym mi nie przeszkadzają. Na codzień ich po prostu nie widze - mózg je wyfiltrowuje tak jak czubek nosa (każdy nas caly czas ma w polu widzenia nos, ale go "nje widzi" dzięki filtrowi w mózgu). Czasem
@artos: właśnie czytałem o derealizacji i pierwsza myśl była taka, że mnie to nie dotyczy. Jednak skojarzylem, że miewam czasami chwilowe wrażenie że to już się śni, już kiedyś było. Rzeczywiście, im dłużej myślę to stwierdzam, że zdarza mi się to ale całe życie to ignorowalem. Papieże tańczą mi makarene w tej chwili xD
@tomashj2: @artos:
Siedzę w ciemnym pokoju i widzę "szumy jak na k750i". Mam tak od zawsze. Słyszę też pisk + teraz też szum ze zmęczenia podobny jakby jakiś agregat chodził. I co? I nic. XD W ogóle mi ani jedno ani drugie ani trzecie przeszkadza. Myślałem, że każdy tak ma. Okazuje się, że nie... Ciekawe, że ludzie mogą tak różnie odbierać świat...