Wpis z mikrobloga

Juz za kilka dni w NBA zaczyna sie All Star Weekend, gdzie z definicji powinni wystepowac najlepsi gracze w lidze.
Dlatego chcialbym poznac wasze zdanie - Jacy gracze wg was sa najbardziej przereklamowani/przeceniani w calej lidze?

Moj top to absolutnie Blake Griffin. Absolutnie nie rozumiem jego fenomenu. Gracz slynacy chyba glownie z tego, ze jest jednym z najlepszych game dunkerow. Koles, ktory warunkami fizycznymi przewyzsza wiekszosc skrzydlowych w NBA nie potrafi w tym sezonie zebrac 8 pilek na mecz. Do poczatku tego sezonu byl niemal kompletnie nieuzyteczny na poldystansie. Widac, ze w wakacje popracowal nad jumpshotem. Rzuca na pewno lepiej niz przez cala swoja kariere, ale teraz to wyglada tak, ze czasami na sile probuje rzucac z poldystansu niz wejsc pod kosz. Osobiste sa tez mocno do poprawy, chociaz tu tez skilla podszlifowal, bo zaczal rzucac na skutecznosci >70%

Poza nim na podium u mnie jestC. Bosh i Melo Anthony

#nba
Pobierz
źródło: comment_dw6WK8sN0q3hA4SIzrKo6QKDYq5WCvhI.jpg
  • 7
@Gch9: Znajdź mi gościa z podobnymi statami który w NBA nie jest przewartościowany. Dzisiaj Gortat który nie jest w czołówce centrów robi kilka pkt na mecz zgarnia szmalech (Oby Marcin się wziął w garśc i znowu zapieprzał tak jak w zeszłorocznych Playoffach i jeszcze na początku sezonu)
gdzie z definicji powinni wystepowac najlepsi gracze w lidze.


@Gch9: Raczej najbardziej efektowni i popularni.

Co do przecenianych to jak dla mnie Noah, widzialem chlopaka w meczu z Miami i zrobil na mnie bardzo zle wrazenie. Jedynie co go usprawiedliwia to fakt, ze wracal po kontuzji.
@Gch9: Nie mam zamiaru jakoś zaciekle bronić Griffina, ale szczególnie w ostatnich sezonach poprawił swój jump shot, półdystans, pracuje nad post moves, widać że chce się rozwijać. Gościu jest w pełni świadomy, że atletyzm kiedyś minie i dlatego pracuje nad tym, żeby w przyszłości móc postawić na warsztat.
@Gch9: Chris Bosh teraz czy w ogóle? Melo to ofensyena bestia, nie zgadzam sie z tymi ocenami. Blake jeszcze młody, jest czas sie ogarnac.
Na pewno wiem kto jest najbardziej przeplacany. Joe Johnson i w sumie cale Brooklyn