Wpis z mikrobloga

#loghorizon #anime
Byłem dobrej myśli ... chciałem dać temu sezonowi szansę ... przecież pierwszy podobał mi się bardzo mimo tego, że wytykałem mu tutaj tyle błędów. I to właśnie dlatego, że podobał mi się to potrafiłem znaleźć wady.
Drugi sezon SAO był słaby? W takim razie drugi sezon LH to totalne dno. Albo autor przekazał co miał przekazać w pierwszej części i zgubił się w opowiadaniu historii albo to studio spieprzyło sprawę. Tyle otwartych wątków a tutaj mamy master quest po damską torebkę. Kapituluje, kiedy tyle czasu poświęca się tak słabym bohaterom.
  • 13
@Meow20: ale 2 cześć tego sezonu LH w porównaniu do SAO to totalne dno. Zgodze się że pierwszy sezon LH był lepszy od SAO i początek tego mimo że kiepski to nadal tragedii nie było, ale teraz mamy w LH dno i metr mułu.
@Meow20: Nie trzyma, drugi sezon to dno. Dawno już niczego nie przewijałem, tutaj musiałem. O ile 1 sezon LH był zdecydowanie lepszy od SAO, tak drugi sezon to równia pochyła.
@Meow20: Oczywiście, że jest na miejscu bo nawiązuje do starszych wpisów z log horizon i sao.
@Onikuma: Dla mnie już pierwsza była słaba poprzez sposób narracji.
@Krunhy: @Meow20: Głowacki wielkim poetą był i basta. Pytam się, Dlaczego tak sądzicie? Ja jedyny.
@pandapl: Sezon pierwszy ciężko było nazwać anime o mmo, czułem się jak w bajce ekonomiczno-histrocznej jak Maoyuu Maou Yuusha albo Ookami to Koushinryou. Drugi sezon za to zaskoczył, wiele nawiązań czułem, że mogę odnieść do siebie i tego co sam przeżyłem jako gracz MMO, poza tym Deen poprawił animacje.