Wpis z mikrobloga

@limp: ja też nie czytałam,ale widziałam stado lasek na fejsbukach, w autobusach i kawiarniach czytajacych tą książkę z wypiekami na policzkach, na bank dziunie miały też mokro w majtkach. nie lepiej byłoby po prostu odpalić kompa i obejrzeć za darmo?? najzabawniejsze dla mnie jest to, że po seansie większosć lasek bedzie mega napalona ale skończy się na zwykłym, standardowym bzykaniu bo klaps będzie zbyt bolesny i nie będzie to na pewno
@karolka1989: Może warto było by się zapoznać z książką przed oceną? :) Może też byś miała jednak morko w majtkach :) Swoją drogą sprawienie #rozowemupaskowi przyjemnosci w postaci obejrzenia wspólnie tego co lubi też jest fajne. Bynajmniej dla mnie :).

Co do tego standardowego bzykania po filmie to bym polemizował. Akurat tego typu boćce potrafią zadziałać, że #seksy bywają bardziej urozmaicone. Upojenie alkoholowe to też dobry bodziec, ale akurat mało kiedy
Bynajmniej dla mnie


@limp: Przynajmniej (bynajmniej jest używane do przeczenia)

boćce


@limp: bodźce

Upojenie alkoholowe to też dobry bodziec, ale akurat mało kiedy się jest w stanie


@limp: Jak się nie umie pić, to lepiej nie chodzić do łóżka. W upojeniu jest najlepiej bo można brykać godzinę i się nie dojdzie. Panna jest już tak zmęczona, że błaga Cię o orgazm a czasem sama go prowokuje #pdk ( ͡
@frak: Dzięki za poprawki.

Oczywiście nie chodzi mi o stan totalnego upojenia, który wręcz znieczula i rzeczywiście można tak przez godzinę. Miałem na myśli stan w miarę normalnego upojenia, kiedy jest się trochę odważniejszym i łatwiej o eksperymentowanie :)