Wpis z mikrobloga

Mirki, mam babcie, co sobie słabo radzi z techniką, ale jest bardzo zawzięta i od paru lat ma laptopa, a od niedawna Kindla, z którego jest zachwycona :P

Teraz chciałaby smartfona. Główne potrzebne funkcje to przeglądanie internetu i robienie zdjęć, więc mój wybór an razie padł na #lumia520. Były/są z tym modelem jakieś problemy? Bo oczywiście posty z tagu widać tylko z ostatniego tygodnia, więc tam się niczego nie dowiedziałem...

#windowsphone #bojowkawindowsphone
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Warwick: dokup jakąś szybką kartę SD tylko żeby nie było problemu z zapychaniem pamięci wewnętrznej, po wyciągnięciu z pudełka sprawdź aktualizacje systemu by był jak najnowszy i będziesz Pan (a właściwie Pani Babcia) zadowolony/a :]

a no i zainstaluj babci "Tylko Mirko" :]
  • Odpowiedz
@Warwick: Do podstawowych rzeczy jest w sam raz, aparat trochę słaby, ale podejrzewam, że babcia nie ma wielkich wymagań. Ja u siebie miałem problem tylko czasem z odtwarzaniem wideo z tuby, ale wystarczył reset i wszystko znów działa.
  • Odpowiedz
@Warwick: ja swojej mamie załatwiłem l520, nigdy nie była najlepsza w ogarnianie telefonów czy innych urządzeń. Ma już telefon z miesiąc i jest zachwycona. Sama wyciąga kafle i w ogóle :D
  • Odpowiedz
@Warwick: nie znam się to się wypowiem :P Wydaje mi się, że są to wersje refurbished czyli "nowy, odnowiony, używany", poza tym gwarancja serwisowa a nie producenta może sugerować, że nie są to telefony nowe.
  • Odpowiedz