Wpis z mikrobloga

prowadzenie dyskusji


@Wladimir_Ilijicz: W ogóle to, że do dyskusji dochodzi to domena prawaków( ͡° ͜ʖ ͡°) Lewaki ogólnie lansują swoje brednie, poza tym to komentować nie można? Cenzura czy co? Rzekomo tacy demokraci z was( ͡° ͜ʖ ͡°) Dwulicowi faszyści.
chyba jednak nie,


@Wladimir_Ilijicz: Jak to nie? To Ty mnie od prawaków wyzywasz, a potem sam masz pretensje?

skoro po moim pytaniu zdążyłeś już zdiagnozować mnie jako lewaka


Jak to było pytanie z wyrokiem i oskarżeniem( ͡° ͜ʖ ͡°)

oskarżyć o lansowanie bredni i nazwać dwulicowym faszystą XD


Gdyż sam z prawactwem wyjeżdżasz, a potem zdziwiony, że nazywam Cię lewakiem. Poza tym jest wolność słowa i wypowiedzi,
@Kaczypawlak:

Gdyż sam z prawactwem wyjeżdżasz, a potem zdziwiony, że nazywam Cię lewakiem. Poza tym jest wolność słowa i wypowiedzi, do tego te słowa są niestety oparte na faktach a Ty masz jakiś z tym problem, więc jak nic nie pasuje Ci wolność wypowiedzi, więc idąc lewackim tokiem myślenia jesteś zwyczajnym faszystą( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skąd wywnioskowałeś, że mi nie pasuje wolność wypowiedzi? Skorzystałem z niej właśnie,
Skąd wywnioskowałeś, że mi nie pasuje wolność wypowiedzi?


@Wladimir_Ilijicz: Gdyż się czepiasz, że coś takiego zostało tutaj umieszczone. Primo to jest internet, po drugie te zdania są prawdziwe, a ktoś zrobił z tego mema, a ja go przekazałem dalej, bo jest dobry i trafia w sedno, a Ty masz problem, bo coś Ci nie pasuje. Nie jesteś pępkiem świata, w sumie jak ci internety i wypok nie pasi to


Skorzystałem z
nie trzymają się logiki te twoje wypowiedzi


@Wladimir_Ilijicz: Powiedz Ty mi gdzie dokładnie?

ty masz prawo umieścić obrazek,


A może nie mam?

a ja nie mogę zgodnie z wolnością słowa go skomentować?


Możesz, ale marudzisz, aby marudzić, merytorycznie w ogóle się do tego nie odniosłeś.

Chyba ktoś inny jest tutaj faszystą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No właśnie nie, gdyż Ty masz #boldupy, gdyż taka treść trafiła
Przed chwilą jeszcze twierdziłeś, że ci chce zabronić!


@Wladimir_Ilijicz: No masz problem, że takie treści się tu zamieszcza, więc zapronowałem/próbowałem Ci zasugerować/wcisnąć, że może trzeba to zabronić?


Gdzie tu logika?


Łopatologicznie wyjaśniona wyżej, jak tego nie rozumiesz to cóż. Nie każdy musi być inteligentny, chociaż lewica twierdzi, że wszyscy powinni być "równi", a jakoś zawsze są u nich równiejsi.
@Kaczypawlak: ja, Ty jesteś nadprzeciętnie tępy XD

No masz problem, że takie treści się tu zamieszcza, więc zapronowałem/próbowałem Ci zasugerować/wcisnąć, że może trzeba to zabronić?

"Zaproponowałeś/próbowałeś" nazywając mnie dwulicowym faszystą? Czy krytyka jest dla Ciebie równoznaczna z próbą ograniczenia wolności słowa? Odpowiedz: TAK/NIE (pytanie zamknięte, będzie Ci łatwiej).
nazywając mnie dwulicowym faszystą


@Wladimir_Ilijicz: No a jak inaczej? Ty mnie od prawaków zacząłeś wyzywać a potem masz pretensje.

Czy krytyka jest dla Ciebie równoznaczna z próbą ograniczenia wolności słowa?


No i marudzisz nie odnosząc się do sedna problemu, co w tym obrazku Ci się nie podobało?

Odpowiedz: TAK/NIE (pytanie zamknięte, będzie Ci łatwiej).


Ej, to, że Ty jesteś taki prymityw i barbarzyńca nie oznacza, że inni też. #bekazlewactwa