Wpis z mikrobloga

@sorek: Z tyłu radia masz kabelek który idzie do zmieniarki którą najpewniej będziesz miał z tyłu. Podłączasz to ustrojstwo zamiast zmieniarki. Samo urządzenie chowasz sobie np. w schowku. Jest tam wejście ka kartę sd, usb i jack z tego co pamiętam. W radiu wybierasz za źródło dźwięku cd, i gro z karty pamięci/telefonu, czy czego tam masz. Nie jest to na pewno tak efektowne jak 10 calowy ekran na środku, ale
@Ardeni: nie chce psuć wnętrza, chce wszystko wkomponować, można to zrobić, tylko trzeba pomyśleć ;) Na urządzeniem pomyśle, ale na 100% będzie to musiałobyć na bluetooth i jakość musiałaby być nieskalana (mogę nawet za to dużo cebulionów dać). Jakbyś znał taki dobry model to daj znać ;)
@sorek: po #!$%@? Ci bluetooth jak nie chcesz używać telefonu? Sprzęt w e39 zintegrowany z kierownica + emulator zmieniarki to najlepszy wybór. A nie babranie jakieś androidy, tablety. No ale co kto lubi.
@Lukassz: m pakiet to podstawa dla której ją chce ;) Listwy faktycznie takie se, ale to nie problem malnąć :P

@Zawod_Syn: ale muzyke z czego chcesz puszczać? Bo ja sobie bez PowerAMPa nei wyobrażam puszczania muzyki :) EQ + sortowanie po albumach, wraz z funkcją "random album, songs in order" etc.

Do tego wszelkiej maści yanosiki, mapy googla na których mam zapisane z 10000 adresów, dostęp do neta, oglądanie filmów
@Zawod_Syn: wtedy można to ukryć bo będzie to permanentnie, a nie komórka, którą często muszę mięć w ręku i kabel przeszkadza.

Dzięki za link, czegoś takiego szukałem! :)